Sluneční brýle a podzim jsou vždy dobrý nápad

Sluneční brýle a podzim jsou vždy dobrý nápad

Kvalitní sluneční brýle nejsou doménou jen letních měsíců. Sluneční brýle chrání váš zrak během celého roku.

Sluneční brýle v podzimním období působí jako osvěžení a dodají šmrnc celému outfitu. Kromě toho však stále plní ochrannou funkci a náš zrak udržují v bezpečí. Riziko vystavení UV záření je během podzimu stejné jako v létě. Odraz paprsků od vodní hladiny či vyleštěné karosérie auta je pro oči stejně nebezpečný. Nemalou roli při ochraně zraku hraje i postavení slunce na obloze. V podzimním období je položené níže, a tak má mnohem přímější cestu k očím a vliv UV záření se tak několikanásobně zvyšuje. 

Polarizační sluneční brýle a kontaktní čočky

Podzimní slunce září jasněji než to letní. Zrak je zranitelnější a náchylnější k oslnění. Vhodnou volbou je nošení polarizačních kontaktních čoček nebo slunečních brýlí. Ať je tedy počasí venku jakékoliv, sluneční brýle byste měli mít vždy po ruce.

UVA a UVB paprsky jsou přítomny po celý rok

Pravděpodobně jste to už stokrát slyšeli, ale škodlivé UVA a UVB paprsky pronikají do očí i během podzimu. Kvalitní sluneční brýle jsou však dobrou ochranou i před jinými povětrnostními podmínkami, které se zejména na podzim často mění.

Kvalitní sluneční brýle nikdy neomrzí

Trendy se mění, kvalita zůstává věčná. Sluneční brýle jsou vzorem vašeho vkusu, ale i ukázkou toho, jak se staráte o své zdraví. Nošením brýlí redukujete syndrom suchého oka, namáhání očí i bolesti hlavy. I během podzimu by tak sluneční brýle měly být vaší výbavou na všech cestách.

Změření zraku je první krok ke zdravým očím

Pečujte o svůj zrak a nechte si změřit zrak od našich profesionálů.

close

Wishlist