Naše provozovny jsou i nadále otevřeny. Nosíme respirátory a pravidelně dezinfikujeme. Aktuální otevírací dobu najdete ZDE.

Antireflexní úprava SEECOAT Plus UV

Značka Nikon uvedla již v roce 1983 na trh první kompaktní antireflexní úpravu na brýlová skla a stala se tak světovým lídrem ve vývoji antireflexních úprav. V současnosti je úprava čočky od Nikon SEECOAT Plus UV tou nejprodávanější. Je složena z 18 ultratenkých vrstev, které jsou nanášeny na přední i zadní plochu čočky a tloušťka jednotlivých vrstev se měří v nanometrech.

Antireflexní úprava SEECOAT Plus UV:

  • Zvyšuje propustnost světla až na 99 % – zlepšuje kvalitu vidění, skla bez antireflexní úpravy propustí sotva 92 %.
  • Odráží škodlivé UV záření – inteligentně filtruje odražené UV záření od zadní plochy skel čímž výrazně zvyšuje ochranu zraku.
  • Odpuzuje vodu i mastnotu – ulehčuje péči o čistotu brýlí.
  • Odpuzuje prach – zvyšuje ochranu před poškrábáním a prodlužuje životnost brýlí.

Antireflexní úpravu SEECOAT Plus UV je možné aplikovat na všechna skla značky Nikon a je ideální úpravou pro všechny, kteří jsou aktivní jak venku, tak i doma.

Možná se tato povrchová úprava hodí i vám?

Chcete mít na fotkách jiskru v oku, ale ne na brýlích?

Ruší vaše soustředění odlesky, když se díváte přes brýle?

Musíte si často brýle sundávat a čistit?

Trávíte čas venku i bez slunečních brýlí?

Odpověděli jste ano alespoň na jednu z otázek? Pak je i pro vás vhodná tato nejrozšířenější úprava brýlové čočky Nikon SEACOAT Plus UV.

Prvním krokem k perfektnímu zraku je odborné vyšetření u našich očních specialistů na kterékoli pobočce FOKUS. Objednejte se ONLINE a vyberte si místo a čas, které Vám nejlépe vyhovuje.

Objednat vyšetření zraku

Odebírejte naše novinky

Dále by vás mohlo zajímat