Naše provozovny jsou i nadále otevřeny. Nosíme respirátory a pravidelně dezinfikujeme. Aktuální otevírací dobu najdete ZDE.

Antireflexní úprava SEECOAT Plus UV

Značka Nikon uvedla již v roce 1983 na trh první kompaktní antireflexní úpravu na brýlová skla a stala se tak světovým lídrem ve vývoji antireflexních úprav. V současnosti je úprava čočky od Nikon SEECOAT Plus UV tou nejprodávanější. Je složena z 18 ultratenkých vrstev, které jsou nanášeny na přední i zadní plochu čočky a tloušťka jednotlivých vrstev se měří v nanometrech.

Antireflexní úprava SEECOAT Plus UV:

  • Zvyšuje propustnost světla až na 99 % – zlepšuje kvalitu vidění, skla bez antireflexní úpravy propustí sotva 92 %.
  • Odráží škodlivé UV záření – inteligentně filtruje odražené UV záření od zadní plochy skel čímž výrazně zvyšuje ochranu zraku.
  • Odpuzuje vodu i mastnotu – ulehčuje péči o čistotu brýlí.
  • Odpuzuje prach – zvyšuje ochranu před poškrábáním a prodlužuje životnost brýlí.

Antireflexní úpravu SEECOAT Plus UV je možné aplikovat na všechna skla značky Nikon a je ideální úpravou pro všechny, kteří jsou aktivní jak venku, tak i doma.

Možná se tato povrchová úprava hodí i vám?

Chcete mít na fotkách jiskru v oku, ale ne na brýlích?

Ruší vaše soustředění odlesky, když se díváte přes brýle?

Musíte si často brýle sundávat a čistit?

Trávíte čas venku i bez slunečních brýlí?

Odpověděli jste ano alespoň na jednu z otázek? Pak je i pro vás vhodná tato nejrozšířenější úprava brýlové čočky Nikon SEACOAT Plus UV.

Prvním krokem k perfektnímu zraku je odborné vyšetření u našich očních specialistů na kterékoli pobočce FOKUS. Objednejte se ONLINE a vyberte si místo a čas, které Vám nejlépe vyhovuje.

Objednat vyšetření zraku

Odebírejte naše novinky

Dále by vás mohlo zajímat

Zrakopedie

Dioptrické brýle pro sportovce

Ve FOKUS se nám daří rozšiřovat nabídku pro všechny, kteří řeší potřebu lépe vidět. Nyní nově nabízíme špičkové modely sportovních brýlí, které splňují opravdu náročná…