Oční optik/optička – optometrista/tka - JIHLAVA

Jihlava

Jsme FOKUS optik, tým kolegů, kteří se chtějí posouvat vpřed, mají silnou vizi a zkušenosti z oboru. Důležitý je pro nás respekt a úcta k zákazníkům i kolegům.

Rádi mezi nás přivítáme samostatnou kolegyni či kolegu na pozici OČNÍHO OPTIKA / OPTIČKU - OPTOMETRISTKU /TKU do naši prodejny v OC TESCO v JIHLAVĚ.

- možno i pojízdná pozice po vícero pobočkách. Vše dle domluvy.

Náplň práce:

  • Nabídka a prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
  • Měření zrakovosti (u optometristů)
  • Přívětivé poradenství zákazníkům s výběrem brýlí
  • Každodenní komunikace se zákazníky
  • Administrativní práce spojená s chodem optiky

Nabízíme:

  • Reálně nastavený bonusový systém
  • Zajímavé finanční ohodnocení s vysokým základem mzdy
  • Pracovní doba PO-NE 9-18 hod (+ VÍKENDY DLE DOMLUVY)
  • Výběr zboží, které budete prodávat je na Vás
  • Firemní akademie - školení
  • Brýle s výraznou zaměstnaneckou slevou
  • Narozeninové překvapení
  • Odměny za doporučení kolegů
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Plný či zkrácený úvazek
  • Férové jednání a stabilní zázemí společnosti

Požadujeme:

  • Vzdělání v oblasti optometrie či oční optiky
  • Pozitivní přístup k práci s úsměvem na tváři
  • Ochota pomáhat a řešit požadavky zákazníků

Dejte nám o sobě vědět!

Je to jednoduché a rychlé, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na Váš LinkedIn profil, obratem se s vámi spojím a brzy jste na palubě!

V případě, že jste nenašli vhodnou nabídku, která by Vás zaujala, ale i tak si myslíte, že patříte k nám do FOKUSU, neváhejte se nám i přesto ozvat a společně si s Vámi popovídáme o dalších možnostech.

Pro více informací alena.zakova@fokusoptik.cz

Další volné pozice

Wishlist