Vedoucí ekonomického oddělení - PRAHA

Praha – Karlín

Jsme férová a silná společnost FOKUS optik v oblasti oční optiky a péče o zrak.

My ve FOKUSU tvoříme svět, ve kterém lépe vidíte a lépe se cítíte. Péče o zákazníka je našim posláním.

Pokud s námi sdílíte tyto stejné hodnoty neváhejte a přidejte se k nám!

Do našeho oddělení Financí hledáme zkušeného/zkušenou vedoucí - ho účtárny, který/á má zapálení pro svět financí a zároveň bude lídrem menšího kolektivu.

Náplň práce:

  • Podílení se na definování strategie v oblasti účetnictví
  • Odpovědnost za finanční oddělení (tým 3-4 kolegyň)
  • Odpovědnost za účtování zásob
  • Dohled nad stavem peněžních prostředků
  • Řízení, vedení a plánování činností v souladu s cíli společnosti
  • Příprava a zpracování měsíčních uzávěrek
  • Tuzemské platby, kontrola splatností plateb
  • Kontrola faktur od dodavatelů, vzájemné zápočty
  • Příprava podkladů pro audit
  • Komunikace s úřady

Nabízíme:

  • Narozeninové překvapení
  • Brýle s výraznou zaměstnaneckou slevou
  • Občerstvení v kanceláři
  • Moderní pracovní prostředí v bližším centru s dobrou dostupností městské dopravy
  • Vysoká míra seberealizace ve společnosti se stabilním zázemím
  • Tým kolegů a kolegyň, pro které je důležitá profesionalita, svoboda v práci a vzájemná spolupráce
  • Multisport kartu

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe 5 let na pozici vedoucí účtárny
  • Samostatnost
  • Zodpovědnost, spolehlivost
  • Příjemné a profesionální vystupování

Dejte nám o sobě vědět!

Je to jednoduché a rychlé, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na Váš LinkedIn profil, obratem se s vámi spojím a brzy jste na palubě!

V případě, že jste nenašli vhodnou nabídku, která by Vás zaujala, ale i tak si myslíte, že patříte k nám do FOKUSU, neváhejte se nám i přesto ozvat a společně si s Vámi popovídáme o dalších možnostech.

Další volné pozice

Wishlist