Naše provozovny jsou i nadále otevřeny. Nosíme respirátory a pravidelně dezinfikujeme. Aktuální otevírací dobu najdete ZDE.

Plošná dezinfekce

Sdílejte příspěvek

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

U nás se k tomu stavíme zodpovědně.

A když říkáme zodpovědně, myslíme tím opravdu využití všech dostupných prostředků k tomu, abychom našim zaměstnancům a Vám, zákazníkům, vytvořili bezpečné prostředí. Využití běžných ochranných pomůcek je dnes již samozřejmostí, stejně jako pravidelné čištění a poctivý úklid. Ve Fokus Optik jsme se rozhodli jít ještě dále.

Jako poskytovatelé zdravotnických prostředků nic nebereme na lehkou váhu, a proto na našich pobočkách v těchto dnech postupně probíhá kompletní profesionální dezinfekce ve spolupráci se společností Uklidmi.cz, která nejenže vydezinfikuje celý prostor, ale zároveň poskytuje ochranu i na další 3 týdny.

Do našich optik tak přinášíme stejně vysoký dezinfekční standard, jaký je používán i na operačních sálech. Všechny povrchy, se kterými přicházíte do styku, jsou důkladně ručně vyčistěné přípravky na bázi alkoholu kombinujícího KAS (kvartérní amoniové soli) a aminy. Následně se pomocí termálního aplikátoru (tzv. Thermo Fogger) aplikuje jemná mlha s účinnými látkami *, která díky mikroskopicky aerosolové konzistenci obsáhne celý prostor a následně vytváří ochrannou polymerovou vrstvu. Do místnosti se rozfouká teplý aerosol, který obsahuje virucidní látky (chemické látky, které ničí viry) a dezinfikuje všechna místa a povrchy. Jde o nejúčinnější a nejefektivnější způsob dezinfekce, při které se vytvořená mlha rozpíná a dostane se tak i do nejméně dostupných míst. Jak celý proces reálně probíhá vidíte na našem videu.

Naším záměrem není jen aplikování standardů, které nám ukládá zákon. Rozhodli jsme se využít dalších vysoce efektivních způsobů nad rámec těch povinných, abychom Vám i nadále byli schopni pomoci s problémy zraku v prostředí, které je hygienicky maximálně bezpečné. Navštivte jednu z našich prodejen a přesvědčte se sami.

 

*Obsahuje účinnou látku – N-alkyl (C12 – C16) (benzyl) dimethylamoniumchlorid (CAS 68424 – 85 – 1, EINECS 270 – 325 2) 0,25 G/100G. polyhexamethylenguanidinhydrochlorid (CAS 57029 – 18 –2) a další účinné látky.

Odebírejte naše novinky

Dále by vás mohlo zajímat

Novinky

Aktuální otevírací doba našich poboček

Máme otevřeno. U některých poboček došlo ke změně otevírací doby, podívejte se zde: Město Adresa Pondělí  14.6. Úterý 15.6. Středa 16.6. Čtvrtek 17.6. Pátek 18.6….

Novinky

FOKUS modernizuje design svých poboček

Oční optiky FOKUS mění svoji tvář na základě zákaznické zkušenosti. Tato změna je pozvolná a postupně proběhne na všech pobočkách. Jaká byla strategie návrhu a…