Máme otevřeno, nosíme roušky a pravidelně dezinfikujeme. U některých poboček došlo ke změně otevírací doby, podívejte se ZDE.

S POTĚŠENÍM OZNAMUJEME UVEDENÍ BRÝLOVÝCH ČOČEK NIKON

Sdílejte příspěvek

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

SPOLEČNOST FOKUS OPTIK S POTĚŠENÍM OZNAMUJE UVEDENÍ BRÝLOVÝCH ČOČEK NIKON VE SVÝCH PRODEJNÁCH.

Nikon je uznáván pro své vysoce kvalitní produkty a špičkové inovace díky silným zkušenostem s detailní přesností optiky. Je to právě tradice dokonalosti a každodenního odhodlání posouvat hranice vizuálního zážitku.

Díky čočkám Nikon zvolil FOKUS optik kvalitu, výkon a důvěru jako základ své strategie a chce, aby tyto základy hrály důležitou roli ve spokojenosti zákazníků. Věříme, že vizuální výkon Vám poskytne to, co potřebujete k zvládnutí svých cílů.

Brýlové čočky Nikon umožní společnosti FOKUS optik spoléhat se na silnou značku, která se těší výjimečnému povědomí, odbornosti a technologické dokonalosti.

Z těchto důvodů společnost FOKUS optik s potěšením spojuje profesionalitu své sítě optiků se značkou Nikon, aby svým zákazníkům dodala nový a výjimečný vizuální zážitek.

Odebírejte naše novinky

Dále by vás mohlo zajímat

Novinky

Otevírací doba po dobu nouzového stavu

Máme otevřeno. U některých poboček došlo ke změně otevírací doby, podívejte se zde: Město Adresa Pondělí  26.10. Úterý  27.10. Středa 28.10. Čtvrtek 29.10. Pátek 30.10….