I během těchto dní si u nás můžete vybavit své nákupy. Nosíme roušky a pravidelně dezinfikujeme. Aktuální otevírací dobu najdete ZDE.

S POTĚŠENÍM OZNAMUJEME UVEDENÍ BRÝLOVÝCH ČOČEK NIKON

Sdílejte příspěvek

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

SPOLEČNOST FOKUS OPTIK S POTĚŠENÍM OZNAMUJE UVEDENÍ BRÝLOVÝCH ČOČEK NIKON VE SVÝCH PRODEJNÁCH.

Nikon je uznáván pro své vysoce kvalitní produkty a špičkové inovace díky silným zkušenostem s detailní přesností optiky. Je to právě tradice dokonalosti a každodenního odhodlání posouvat hranice vizuálního zážitku.

Díky čočkám Nikon zvolil FOKUS optik kvalitu, výkon a důvěru jako základ své strategie a chce, aby tyto základy hrály důležitou roli ve spokojenosti zákazníků. Věříme, že vizuální výkon Vám poskytne to, co potřebujete k zvládnutí svých cílů.

Brýlové čočky Nikon umožní společnosti FOKUS optik spoléhat se na silnou značku, která se těší výjimečnému povědomí, odbornosti a technologické dokonalosti.

Z těchto důvodů společnost FOKUS optik s potěšením spojuje profesionalitu své sítě optiků se značkou Nikon, aby svým zákazníkům dodala nový a výjimečný vizuální zážitek.

Odebírejte naše novinky

Dále by vás mohlo zajímat

Novinky

Aktuální otevírací doba našich poboček

Máme otevřeno. U některých poboček došlo ke změně otevírací doby, podívejte se zde: Město Adresa Pondělí  18.1. Úterý  19.1. Středa 20.1. Čtvrtek 21.1. Pátek 22.1….