Naše provozovny jsou i nadále otevřeny. Nosíme respirátory a pravidelně dezinfikujeme. Aktuální otevírací dobu najdete ZDE.

S POTĚŠENÍM OZNAMUJEME UVEDENÍ BRÝLOVÝCH ČOČEK NIKON

Sdílejte příspěvek

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

SPOLEČNOST FOKUS OPTIK S POTĚŠENÍM OZNAMUJE UVEDENÍ BRÝLOVÝCH ČOČEK NIKON VE SVÝCH PRODEJNÁCH.

Nikon je uznáván pro své vysoce kvalitní produkty a špičkové inovace díky silným zkušenostem s detailní přesností optiky. Je to právě tradice dokonalosti a každodenního odhodlání posouvat hranice vizuálního zážitku.

Díky čočkám Nikon zvolil FOKUS optik kvalitu, výkon a důvěru jako základ své strategie a chce, aby tyto základy hrály důležitou roli ve spokojenosti zákazníků. Věříme, že vizuální výkon Vám poskytne to, co potřebujete k zvládnutí svých cílů.

Brýlové čočky Nikon umožní společnosti FOKUS optik spoléhat se na silnou značku, která se těší výjimečnému povědomí, odbornosti a technologické dokonalosti.

Z těchto důvodů společnost FOKUS optik s potěšením spojuje profesionalitu své sítě optiků se značkou Nikon, aby svým zákazníkům dodala nový a výjimečný vizuální zážitek.

Odebírejte naše novinky

Dále by vás mohlo zajímat

Novinky

Aktuální otevírací doba našich poboček

Máme otevřeno. U některých poboček došlo ke změně otevírací doby, podívejte se zde: Město Adresa Pondělí  14.6. Úterý 15.6. Středa 16.6. Čtvrtek 17.6. Pátek 18.6….

Novinky

FOKUS modernizuje design svých poboček

Oční optiky FOKUS mění svoji tvář na základě zákaznické zkušenosti. Tato změna je pozvolná a postupně proběhne na všech pobočkách. Jaká byla strategie návrhu a…