Sleva 30% s Kaufland

Sleva 30% s Kaufland

S FOKUS optik šetříte díky výhodám, Klubu pevného zdraví.

Máme pro vás 

  • Sleva 30 % na kompletní dioptrické brýle
  • Sleva na sluneční brýle o 5 % vyšší, než je aktuální akce

Podmínky použití

  • Sleva 30 % na kompletní dioptrickou zakázku realizovanou v období do 5. 9. 2023. Slevy nelze kombinovat a neplatí na akční a již zlevněné zboží
  • Sleva na sluneční brýle o 5 % vyšší, než je aktuální akce platí v období do 5. 9. 2023. Vztahuje se na zlevněné i na nezlevněné zboží

Jak si slevu uplatnit?

  • Nabídka lze uplatnit ve kterékoliv z prodejen FOKUS optik po předložení tajného kódu z aplikace Kaufland. Začátkem každého akčního týdne (den, kdy začíná platit nový leták) obdržíte do své aplikace nový tajný kód. Každý z kódů lze uplatnit pouze 1x během jeho trvání a to vždy do 5. 9. 2023.
  • Nabídka lze uplatnit ve kterékoliv z prodejen FOKUS optik po předložení tajného kódu z aplikace Kaufland. Sleva 5 % bude přičtena k aktuální slevě platné na kamenné pobočce FOKUS optik. Začátkem každého akčního týdne (den, kdy začíná platit nový leták) obdržíte do své aplikace nový tajný kód. Každý z kódů lze uplatnit pouze 1x během jeho trvání a to vždy do 5. 9. 2023.

Prevence zraku je důležitá. Až 90 % informací je zprostředkovaných právě pomocí našeho zraku. Ve FOKUS optik si zakládáme na odbornosti prověřené časem a individuálním přístupem, při kterém pro vás najdeme ideální řešení. S více než 75letou historií a desítkami optik po celé České republice nabízíme zkušenosti, odbornost a individuální péči.

OBJEDNAT SE NA VYŠETŘENÍ

Naše akční nabídky

Prémiový týden 1 + 1 zdarma na vybrané dioptrické brýle

Prozkoumat nabídku

Aby vám tento rok neunikl žádny moment

Prozkoumat nabídku

Dárkový poukaz jako ideální dárek pro vaše blízké

Prozkoumat nabídku

Totální výprodej slunečních brýlí

Prozkoumat nabídku

Kapky Systane Complete jen nyní se slevou – 30 %

Prozkoumat nabídku
close

Wishlist