Sleva 30% s Kaufland

Sleva 30% s Kaufland

S FOKUS optik šetříte díky výhodám, Klubu pevného zdraví.

Máme pro vás 

  • Sleva 30 % na kompletní dioptrické brýle
  • Sleva na sluneční brýle o 5 % vyšší, než je aktuální akce

Podmínky použití

  • Sleva 30 % na kompletní dioptrickou zakázku realizovanou v období do 5. 9. 2023. Slevy nelze kombinovat a neplatí na akční a již zlevněné zboží
  • Sleva na sluneční brýle o 5 % vyšší, než je aktuální akce platí v období do 5. 9. 2023. Vztahuje se na zlevněné i na nezlevněné zboží

Jak si slevu uplatnit?

  • Nabídka lze uplatnit ve kterékoliv z prodejen FOKUS optik po předložení tajného kódu z aplikace Kaufland. Začátkem každého akčního týdne (den, kdy začíná platit nový leták) obdržíte do své aplikace nový tajný kód. Každý z kódů lze uplatnit pouze 1x během jeho trvání a to vždy do 5. 9. 2023.
  • Nabídka lze uplatnit ve kterékoliv z prodejen FOKUS optik po předložení tajného kódu z aplikace Kaufland. Sleva 5 % bude přičtena k aktuální slevě platné na kamenné pobočce FOKUS optik. Začátkem každého akčního týdne (den, kdy začíná platit nový leták) obdržíte do své aplikace nový tajný kód. Každý z kódů lze uplatnit pouze 1x během jeho trvání a to vždy do 5. 9. 2023.

Prevence zraku je důležitá. Až 90 % informací je zprostředkovaných právě pomocí našeho zraku. Ve FOKUS optik si zakládáme na odbornosti prověřené časem a individuálním přístupem, při kterém pro vás najdeme ideální řešení. S více než 75letou historií a desítkami optik po celé České republice nabízíme zkušenosti, odbornost a individuální péči.

OBJEDNAT SE NA VYŠETŘENÍ

Naše akční nabídky

Až - 40 % na brýlová skla i do vlastní obruby

Prozkoumat nabídku

1 + 1 zdarma na vybrané brýle

Prozkoumat nabídku

Značkové sluneční brýle

Prozkoumat nabídku

Dárkový poukaz jako ideální dárek pro vaše blízké

Prozkoumat nabídku

Kapky Systane Complete jen nyní se slevou – 30 %

Prozkoumat nabídku
close

Wishlist