SWITCH 3+1 ZDARMA

SWITCH 3+1 ZDARMA

Je čas na kontaktní čočky

Odložte brýle a už je nehledejte! Nasaďte kontaktní čočky a získejte jasné, přesné a ostré vidění bez jakéhokoli omezení. Celé zorné pole bude jen a pouze vaše! Nejnovější technologie a materiály kontaktních čoček přinášejí samé výhody: čočky se lehce nasazují, nezamlžují se, neškrábou, nepřekáží, nedráždí oči a nesklouzávají z nosu. Navíc zajišťují korekci prakticky všech zrakových vad. Jsou bezpečné a hodí se pro každého, kdo chce aktivně žít, studovat, pracovat, sportovat i cestovat.

Switch Joy 1 Day

Pohodlné jednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky SWITCH® Joy 1 day multifocal jsou ideální volbou pro zkušené, ale i začínající uživatele kontaktních čoček. Chrání oči před zářením UVA a UVB, uchovávají si dostatečnou vlhkost po celý den a propouštějí dostatečné množství kyslíku pro zdravější a jasnější oči. SWITCH® Joy 1 day multifocal jsou vhodné pro dioptrie od -6.00 do 5.00, samozřejmostí je výběr vhodné čočky pro každé oko zvlášť.

Měření zraku na jakékoliv pobočce Fokus optik

S věkem se zrak postupně zhoršuje, proto vás zveme na preventivní přeměření zraku. Nemusíte utíkat do oční ambulance, špičkový odborník vás vyšetří také u nás. Bez čekání, s pomocí nejnovějších měřících, kontrolních a testovacích zařízení - a v příjemném prostředí. V průběhu třiceti minut změříme zrak, určíme dioptrie a doporučíme vhodné brýle nebo kontaktní čočky. Ačkoli jste třeba mladí, i pro vás platí, že prevence se vyplatí!

Vyzkoušejte nyní kontaktní čočky SWITCH a zjistěte, zda své sportovní výkony vylepšíte díky tomu, že Vám nebude nic bránit ve výhledu! V naší síti FOKUS optik Vás naučíme, jak si čočky správně aplikovat.

Právě teď můžete využít AKCE na oblíbené čočky SWITCH 3+1 ZDARMA.

Prvním krokem k perfektnímu výběru vhodných kontaktních čoček je odborné vyšetření u našich specialistů v kterékoliv prodejně FOKUS. Objednejte se ONLINE a vyberte si místo a čas, který Vám nejvíce vyhovuje.

Objednat aplikaci čoček

Naše akční nabídky

Zaostřete na bezpečnost svých superhrdinů

Prozkoumat nabídku
close

Wishlist