Připraveni na dovolenou?

Připraveni na dovolenou?

Ať už dovolenou trávíte kdekoli, nezapomínejte pečovat o své oči. Využijte naši akční nabídku a připravte své oči na letní zážitky.

Během léta jsme si připravili hned několik zajímavých akcí. Zda využijete jednu, dvě anebo všechny, je jen na vás.

Nastal čas na nové brýle?

Kdy lépe zazářit novými brýlemi než během léta? Ve FOKUSu Vás čeká sleva 50% na všechny značkové brýlové obroučky nebo sleva až 50% na brýlové čočky. Je jen na Vás, kterou si vyberete.

Cítíte bolest hlavy během dne?

Příčin může být hned několik, a proto vás zveme do našich optik, abychom vám změřili zrak. Možná používáte nesprávné brýle a problém jednoduše vyřešíme. Právě nyní najdete ve všech našich prodejnách Fokus oblíbené multifokální brýlová skla se slevou 50%.

Fungují ještě vaše sluneční brýle?

Ochranná vrstva slunečních brýlí, která vás má chránit před UV zářením, časem degraduje a ztrácí účinnost. Navštivte naše prodejny a zjistěte v jakém stavu jsou vaše brýle, jestli vám poskytují dostatečnou ochranu a nevystavujete tak oči nadměrnému UV záření. Navíc si u nás vyberete nové sluneční brýle se slevou 20%, na druhé vám dáme slevu 40%.

Překáží vám brýle při oblíbených aktivitách?

Ve Fokusu rozumíme, že boj s dětmi o vaše brýle může být vyčerpávající. Stejně jako najít vhodné sluneční brýle na kolo, pokud máte silnější dioptrie. Je na čase překročit pomyslnou hranici a vyzkoušet kontaktní čočky. V síti našich prodejen vás naučíme, jak si je správně aplikovat, a právě nyní koupíte oblíbené čočky SWITCH v akci 3+1 ZDARMA.

Přijďte do nejbližší optiky Fokus a svěřte péči o svůj zrak do rukou našich specialistů, kteří se o váš zrak starají už více než 70 let. Svého nejbližšího specialistu najdete na našem webu a pohodlně si k němu zarezervujete termín ONLINE.

Těšíme se na vaši návštěvu.Vaše nejbližší pobočka

Akce platí pouze pro nákup v našich prodejnách. Tyto slevy je možné uplatnit do 31.7.2022

Naše akční nabídky

Žhavý prémiový týden

Prozkoumat nabídku

SWITCH 3+1 ZDARMA

Prozkoumat nabídku

Horké letní slevy

Prozkoumat nabídku
close

Wishlist