Naše provozovny jsou i nadále otevřeny. Nosíme respirátory a pravidelně dezinfikujeme. Aktuální otevírací dobu najdete ZDE.

Dvoje brýle za jednu cenu a první měření zraku s bonusem

1+1 ZDARMA

Přijďte si k nám pro nové brýle. Domů si odnesete rovnou dvoje za cenu jedněch. Zrak vám změříme zcela ZDARMA a jako bonus od nás ještě dostanete 250 Kč.

Přijďte si pro první měření, které platí vám.

Akce platí od 16. 8. 2021 do odvolání a vztahuje se na všechny kompletní zakázky, tedy si v akci 1+1 můžete zakoupit dvoje dioptrické brýle za cenu jedněch. Zároveň lze s touto akcí využít i níže popsaný bonus za měření zraku.

 

Brýlové čočky za poloviční cenu

Přijdte si pro nové brýle a za brýlové čočky zaplatíte jen půlku. Zrak vám změříme zcela zdarma a jako bonus od nás ještě dostanete 250 Kč.

Přijďte si pro první měření, které platí vám.

Sleva 50 % platí na všechny multifokální čočky a na jednoohniskové čočky platí sleva 30 %, slevy se vztahují i na špičkové čočky Nikon.

Akce platí od 16. 8. 2021 do odvolání a lze ji kombinovat s níže popsaným bonusem na měření zraku.

 

První měření zraku, které platí Vám

Potřebujete nové brýle a nejste si jisti výší dioptrií? Nechte si u našich očních specialistů změřit zrak, zjistíte potřebné údaje ohledně dioptrií, měření máte od nás zcela ZDARMA a ještě vám díky tomu odečteme 250 Kč z celkové ceny uskutečněné zakázky jako bonus, protože nám záleží na tom, aby jste svět viděli správně!

Podmínky akcí

Akci 1+1 a slevu na brýlové čočky nelze kombinovat dohromady, tyto akce lze kombinovat s bonusem měření zraku ZDARMA a se slevou 250 Kč na takto uskutečněnou brýlovou zakázku.

Slevové akce se nevztahují na privátní značku OKKO.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Zarezervujte si svůj termín na měření zraku ve Vaší nejbližší optice FOKUS!

 

Objednat měření zraku

Odebírejte naše novinky

Dále by vás mohlo zajímat

Akce

Prémiový týden FOKUS!

Extra slevy ve FOKUSu pouze tento týden! Značkové dioptrické obroučky SLEVA 60 % Slevu je možné uplatnit pouze při zhotovení celé brýlové zakázky, tedy brýlové…