Naše provozovny jsou i nadále otevřeny. Nosíme respirátory a pravidelně dezinfikujeme. Aktuální otevírací dobu najdete ZDE.

Brýlové čočky s filtrem modrého světla již za 590 Kč.

Pokud trávíte den prací nebo zábavou na počítači nebo na tabletu a večer ještě řešíte při televizi resty na telefonu, trpí tím nejen vaše oči, ale i celý organismus. Spektrum modrých barev, které tato zařízení vyzařují může způsobovat oční stres, bolení hlavy, migrény, ale i nespavost.

Řešením jsou brýle s účinným modrým filtrem. Vyberte si znaší nabídky obrouček světových značek a k tomu zvolte brýlové čočky s ochranným modrým filtrem v nedioptrické verzi za akční cenu 590 Kč za pár. 

Dioptrické čočky včetněprecizních čoček značky Nikon koupíte nyní se slevou až 50 %. Více informací zde.  

S brýlemi s ochranou proti modrému světlu budete více soustředěni a bez pocitu unavených a suchých očí!

V naší nabídce naleznete i brýlové čočky s ochranným modrým filtrem v dioptrické verzi, včetně precizních čoček značky Nikon.

Brýlové čočky bez dioptrií s blue filtrem za 590 Kč a k nim obroučky podle vašeho výběru v akční ceně si vybírejte na vaší nejbližší optice FOKUS.

 

Nejbližší pobočka FOKUS

Odebírejte naše novinky

Dále by vás mohlo zajímat

Akce

Nikon brýlové čočky s 50% slevou

Spojením značkových brýlových obrouček a špičkových japonských čoček Nikon vzniknou dokonalé brýle! Přijďte si pro nové brýle ikonických značek Ray-Ban, Vogue Eyewear a Armani Exchange…