Plošná dezinfekce

Plošná dezinfekce

U nás se k tomu stavíme zodpovědně.

A když říkáme zodpovědně, myslíme tím opravdu využití všech dostupných prostředků k tomu, abychom našim zaměstnancům a Vám, zákazníkům, vytvořili bezpečné prostředí. Využití běžných ochranných pomůcek je dnes již samozřejmostí, stejně jako pravidelné čištění a poctivý úklid. Ve Fokus Optik jsme se rozhodli jít ještě dále.

Jako poskytovatelé zdravotnických prostředků nic nebereme na lehkou váhu, a proto na našich pobočkách v těchto dnech postupně probíhá kompletní profesionální dezinfekce ve spolupráci se společností Uklidmi.cz, která nejenže vydezinfikuje celý prostor, ale zároveň poskytuje ochranu i na další 3 týdny.

Do našich optik tak přinášíme stejně vysoký dezinfekční standard, jaký je používán i na operačních sálech. Všechny povrchy, se kterými přicházíte do styku, jsou důkladně ručně vyčistěné přípravky na bázi alkoholu kombinujícího KAS (kvartérní amoniové soli) a aminy. Následně se pomocí termálního aplikátoru (tzv. Thermo Fogger) aplikuje jemná mlha s účinnými látkami *, která díky mikroskopicky aerosolové konzistenci obsáhne celý prostor a následně vytváří ochrannou polymerovou vrstvu. Do místnosti se rozfouká teplý aerosol, který obsahuje virucidní látky (chemické látky, které ničí viry) a dezinfikuje všechna místa a povrchy. Jde o nejúčinnější a nejefektivnější způsob dezinfekce, při které se vytvořená mlha rozpíná a dostane se tak i do nejméně dostupných míst. Jak celý proces reálně probíhá vidíte na našem videu.

Naším záměrem není jen aplikování standardů, které nám ukládá zákon. Rozhodli jsme se využít dalších vysoce efektivních způsobů nad rámec těch povinných, abychom Vám i nadále byli schopni pomoci s problémy zraku v prostředí, které je hygienicky maximálně bezpečné. Navštivte jednu z našich prodejen a přesvědčte se sami.

 

*Obsahuje účinnou látku - N-alkyl (C12 – C16) (benzyl) dimethylamoniumchlorid (CAS 68424 – 85 – 1, EINECS 270 – 325 2) 0,25 G/100G. polyhexamethylenguanidinhydrochlorid (CAS 57029 – 18 –2) a další účinné látky.

Změření zraku je první krok ke zdravým očím

Pečujte o svůj zrak a nechte si změřit zrak od našich profesionálů.

close

Wishlist