Pooperační péče

Byli jste na očním zákroku? Dobrou radu a péči věnujeme všem, kteří řeší zrakové problémy. Obrátit se na nás můžete i po zákraku na oční klinice LEXUM.

Jak budeme postupovat?

1

Úvodní rozhovor

Naši specialisté jsou vám k dispozici po operacích refrakčních a estetických i po operacích šedého zákalu. Napřed se doptají na detaily (použité metody, materiály apod.) a poté prověří váš aktuální stav.
Individuální
2

Odpovídající péče

Na základě vašich individuálních potřeb vám poradí v otázkách dokorigování očních vad i pokud pociťujete problémy se zrakem (pocit pálení, pocit suchých očí apod.). Objasní vám, jak postupovat a jaká jsou nejlepší řešení.
10 – 30 minut

Proč pooperační péči věnovat pozornost?

Zrak je náš nejdůležitější smysl

Oči patří k nejcitlivějším orgánům v našem těle. Je důležité, aby po operaci měly tu nejlepší péči ke správnému zotavení. Může nastat celá řada komplikací, správná péče jim však umí předejít.

Doporučíme vám lékařskou péči

Není-li váš zrak zcela v pořádku a vyžaduje odbornou péči, doporučíme vám lékařské ošetření na oční klinice LEXUM, kde umí rychle pomoci. Jejich pobočky najdete na mnoha místech po celé republice, některá z nich je vám proto jistě velmi blízko.

Zaručujeme

Rychlé objednání
Péči na mnoha místech v ČR
Maximálně odborný přístup

Často kladené otázky

Mohu vaši pooperační péči využít i přesto, že jsem operaci neabsolvoval na klinice LEXUM?

Ano, dobrou radu a tu nejlepší péči poskytneme všem, kteří se do našich optik dostaví (pacientům z očních klinik LEXUM samozřejmě také).

Jak dlouho trvá vyšetření a pooperační péče?

Čas strávený ve FOKUS je v tomto případě úměrný vašim konkrétním problémům nebo požadavkům. Naši specialisté jsou však ochotní a rychlí přesně tak, jak potřebujete.

Mám si s sebou něco přinést?

Čím více informací o vašem stavu nám dáte k dispozici, tím bude celý proces efektivnější. Když si s sebou přinesete lékařskou zprávu, léky či brýle, které právě nosíte, určitě nám to velmi pomůže.

close

Wishlist