Nikon

Společnost Nikon je celosvětově známá zejména vysokou kvalitou a průlomovými inovacemi ve světě optiky. Díky tradici dokonalosti a svému závazku posouvat hranice vizuálního zážitku se naše společnost rozhodla pro Nikon, jako našeho hlavního dodavatele brýlových čoček.

Je Vám méně než 45 let? Pravděpodobně potřebujete jednoohniskové brýlové čočky (single vision)

Jednoohniskové brýlové čočky mají jednu dioptrickou hodnotu a lze je použít pro korekci krátkozrakosti, dalekozrakosti nebo astigmatismu. Nikon nabízí širokou škálu jednoohniskových brýlových čoček, které nejen uspokojí Vaše potřeby a nabídnou Vám kosmeticky dokonalý vzhled, ale také Vás přesvědčí o neobvyklých možnostech kvalitního vidění.

Navštivte nás a objevte například brýlové čočky SEE Max AP pro svobodné vidění až po okraj, které nechtějí dělat kompromis mezi estetikou a optickou kvalitou vidění.

Ve věku 45 + se objevují první příznaky s problematickým čtením - Presbyopie.

Progresivní brýlové čočky jsou tou nejlepší možností na korekci Presbyopie. Nikon nabízí širokou škálu možností, které poskytují vynikající optický výkon, lepší estetiku a pohodlí, a to vše v rámci jediné čočky.

Pro ještě lepší zážitek z kvalitního vidění, nabízí Nikon brýlové čočky speciálně upravené pro moderní digitální životní styl. Je na nich nanesena speciální vrstva, která odráží část škodlivého modrého světla z umělých svítidel a digitálních zařízení (mobil, tablet, laptop apod.). Mají také speciální optický design, který poskytuje úlevu a relax pro Vaše oči atakovány neustálým zaostřováním během dne.

Kromě širokého sortimentu brýlových čoček Nikon Vám na našich optikách i poradíme způsoby jak ošetřovat tyto čočky a vychutnávat si kvalitní vidění delší dobu.

Přesnost znamená pro různé lidi různé věci. Najděte tu svoji s brýlovými čočkami Nikon.