Špičková skla Nikon nyní exkluzivně ve FOKUS

Je průkopníkem v technologiích brýlových čoček již více než 100 let. Díky tomu navrhuje a vyrábí špičková skla, která splňují požadavky všech, kteří řeší potřebu lépe vidět. Nabízí nejen ochranu a péči, ale i design a preciznost.

Poznejte čočky Presio Power, Home&Office, Relaxsee NEO nebo SeeMax AP

Presio Power logo

Špičková multifokální čočka Presio POWER vám dopřejí komfort jediných brýlí

Váš zrak nemusí dlouhá léta trpět žádnou vadnou, ale s přibývajícím věkem pomalu zjišťujete, že už to není, co bývalo. Abyste si mohli naplno užívat všech svých dnů jako doposud, začíst se v klidu do své oblíbené knihy, vyluštit křížovku nebo si užívat všech barev podzimu, vyberte si pro svůj zrak to nejlepší na trhu! Špičková multifokální skla NIKON Presio Power vám zaručí, že svět zase nabere ostrých rozměrů. Změny se nemusíte bát. Naši odborníci na jakékoli pobočce ochotně poradí, přesně změří zrak a pomohou s výběrem těch nejvhodnějších čoček a brýlových rámů, které sednou přesně vašemu typu osobnosti.

Ostré vidění bez kompromisů i s vyššími dioptriemi vyřešíte s čočkami SeeMax AP

Brýlové čočky NIKON SeeMax AP vyvinuli odborníci společnosti NIKON tak, aby poskytly nepřekonatelný vizuální výkon pro všechny oční vady, zejména pro vyšší dioptrie a astigmatismus. Tato speciální brýlová skla vám pomohou udržet pozornost za všech okolností. Dlouhá práce v kanceláři nebo nekonečná jízda autem? S čočkami SeeMax už to nebude problém.

SeeMaxAP logo
RelaxseeNeo logo

Předejděte unaveným očím se skly Relaxsee NEO

Taky trávíte hodiny koukáním na monitor nebo displej telefonu či ipadu? Trpíte syndromem unavených očí? V dnešním moderním světě se těmto problémům nevyhnete, ale můžete jim jednoduše předcházet. Jak? Stačí si zvolit to nejlepší na trhu dioptrických čoček. Společnost NIKON přišla s typem skel RelaxseeNeo, které jsou koncipovány tak, aby ulevily vašim unaveným očím a dopřáli jim potřebný komfort při nekonečném brouzdání internetem nebo při pracovních povinnostech, u kterých se neobejdete bez počítače či notebooku. Vaše oči vám poděkují!

Brýlové čočky Home&Office jsou nejvhodnějším řešením pro vaši práci i zábavu v interiéru

Nepřekonatelná skla na trhu dioptrických čoček? S výběrem NIKON Home&Office nemůžete šlápnout vedle. Jejich nošení zaručí precizní vidění při pracovních povinnostech, ale také při jakékoli jiné aktivitě, kterou si užíváte uvnitř. Spokojte se jen s tím nejlepším

Home_Office logo

Seznamte se s technologiemi Nikon

Věděli jste, že brýlové čočky lze ošetřit více než 10 ochrannými vrstvami, aby byly jasnější, silnější a poskytovaly větší ochranu očí? Třeba filtr škodlivého modrého světla nebo filtr, který zabraňuje oslnění od protijedoucích aut pro řidiče.

Malý kvíz:

  • Pociťujete únavu očí když používáte elektroniku (PC, tablet, telefon, apod.)?
  • Máte někdy při čtení rozmazané nebo dvojité vidění?
  • Myslíte si, že je normální, že vás při práci na počítači bolí oči?
  • Ztrácíte při čtení soustředění?

Odpověděli jste na min. jednu otázku ANO?

Prvním krokem je vyšetření vašeho zraku našimi očními specialisty na pobočce FOKUS, vyberte si tu, která vám nejlépe vyhovuje a objednejte se ONLINE.