O společnosti

Jsme tu pro vás od roku 1991.

86 poboček ve více než 45 městech

Společnost FOKUS optik byla založena v roce 1991 a v současnosti je největším subjektem v oboru oční optiky na území ČR. Svých 86 provozoven má rozmístěno ve více než 45 městech po celém Česku: jen v hlavním městě je přitom v současné době 25 provozoven.
 
O spokojenost zákazníků se kontinuálně stará více než 400 kvalifikovaných zaměstnanců, samozřejmostí je přitom řada doplňkových služeb – od odborného vyšetření zraku až po servis.

Členem MiddleCap Group S.A.

Český FOKUS Optik je stejně jako slovenská FOKUS očná optika členem mezinárodní sítě FOKUS, která působí ve střední Evropě. Spolu tak tvoří síť více než 160 očních optik zaměstnávajících špičkové odborníky na péči o zrak a optometristy z čehož je 86 optik přímo na území České republiky. Vlastníkem skupiny FOKUS je MiddleCap Group S.A., která je etablovaná investiční a poradenská společnost se sídlem v Lucemburku a pobočkami v Londýně, Bratislavě, Praze, Dubaji a v Monaku.

gls

U nás si vybere každý

Brýle i čočky pro každého

V nabídce společnosti FOKUS optik nechybí široký výběr cenově zajímavého a pro českého zákazníka snadno dostupného zboží. FOKUS optik může náročnějším zákazníkům nabídnout módní hity od luxusních značek jako Dior, Jimmy Choo, Givenchy, Fendi, Hugo Boss, nebo od velmi oblíbených fashion značek jako Max Mara, Ray Ban, Boss Orange, Fossil nebo Tommy Hilfiger či Carrera. Společnost se také může prezentovat svojí vlastní značkou obrub s názvem CROWN, kde se sortiment dále rozšířil o řadu CROWN Premium.

Kontaktní čočky Switch

Vlastní značka SWITCH

FOKUS optik samozřejmě nabízí i vlastní značku kontaktních čoček SWITCH. Všechny tyto výrobky mají mezi zákazníky velký úspěch, kromě těchto výrobků navíc FOKUS optik v tomto segmentu nabízí široký výběr produktů renomovaných dodavatelů. V segmentu brýlových skel najdete též široký výběr skel a plastových čoček od základních po výrobní a to v mnoha provedeních. Od jednoohniskových po multifokální!

fuklb

FOKUS optik klub​

V roce 2011 založila společnost FOKUS optik také svůj věrnostní program pro zákazníky FOKUS optik klub, který má cca 70 000 členů a stále přibývají další.

Navštivte naši pobočku