Věrnostní program SWITCH 3+1

NOVÝ VĚRNOSTNÍ PROGRAM SWITCH 3+1

Nosíte kontaktní čočky SWITCH? Tak právě pro vás máme nový věrnostní program, s nímž nejen ušetříte, ale také budete mít díky kontrolám zdarma jistotu, že se vašim očím dostává té nejlepší péče.

A jak to funguje?

Jako nositel či prvonositel jakýchkoli kontaktních čoček SWITCH jednoduše sbíráte etikety od zakoupených balení do věrnostní karty. Ve chvíli, kdy máte zakoupena 3 balení stejných kontaktních čoček SWITCH, dostáváte na základě předložení věrnostní karty SWITCH čtvrté balení zcela ZDARMA! Věrnostní kartu obdržíte na pobočkách FOKUS optik při zakoupení kontakntích čoček SWITCH.

A jaké jsou výhody věrnostního programu SWITCH?

Balení nemusíte kupovat najednou, stačí postupně. Až dosáhnete 3 nasbíraných etiket, získáte 4. balení zdarma.

Po celou dobou platnosti věrnostní karty máte KONTROLU ZRAKU ZDARMA!

Máte jistotu, že vaše čočky budeme mít vždy skladem, vždy za stejnou cenu, se kterou můžete počítat, a tím i ušetřit.

Své čočky si můžete zakoupit ve více jak 90 pobočkách po celé ČR.

Navíc jsme pro vás snížili ceny veškerých kontaktních čoček SWITCH!

Nabídku kontaktních čoček naleznete na www.kontaktnicockyswitch.cz, kde si své čočky můžete také rezervovat a poté vyzvednout na vámi vybrané provozovně.

V souvislosti s věrnostním programem SWITCH a díky snížení cen všech kontaktních čoček končí sleva 10 % na kontaktní čočky SWITCH v rámci klubu FOKUS optik. Na produkty SWITCH (roztoky a čočky) již nelze uplatnit dárkové poukázky 100 Kč a 200 Kč z klubu FOKUS optik.

Tento věrnostní program nelze kombinovat s žádnými slevami ani poukázkami z FOKUS optik klubu.  4. balení je vždy vydáváno na základě předložení věrností karty, se správnými údaji a etiketami. Sbírat etikety na jednu věrností kartu je možné jen v rámci stejných balení, případně kombinace sph a tor. Samozřejmostí jsou odlišné dioptrie u stejných balení.