Ray-Ban = Ikona a Styl

Objevte kultovní sluneční brýle Ray-Ban: léty prověřené nadčasové tvary v moderním provedení, které odrážejí dědictví značky, která je na trhu od roku 1936. K dispozici ve slunečních i dioptrických variantách. Nenechte si ujít věčné styly jako Aviator, Wayfarer, Clubmaster, svoji ikonu mezi nimi najdou ženy i muži. Vyzkoušejte si je a zjistěte, který tvar je právě vaší ikonou.

Nyní získáte při koupi dioptrické varianty vašich oblíbených obrouček Ray-Ban ZDARMA jejich sluneční variantu nebo jiné sluneční brýle značky Ray-Ban. 

Jak to funguje? Ve všech optikách FOKUS na vás od 15. 3. 2021 čeká tato nabídka: 

  • Kupte si jakékoliv dioptrické brýle značky Ray-Ban, vyberte si do nich čočky značky Nikon a získáváte sluneční brýle Ray-Ban dle vlastního výběru ZDARMA
  • Kupte si dioptrické sluneční brýle Ray-Ban a získáváte další sluneční nebo dioptrické brýle Ray-Ban dle vlastního výběru ZDARMA (zdarma je vždy levnější varianta brýlí)

 

Uvedená nabídka je vždy platná POUZE PŘI ZHOTOVENÍ CELÉ ZAKÁZKY, kdy dioptrické čočky i obroučky musí být zakoupeny současně. 

Rezervujte si svůj čas na prodejně ještě dnes a naši oční specialisté vám doporučí, který ikonický tvar je pro vás ten pravý!