Příspěvek na brýle od vaší zdravotní pojišťovny získáte pouze do 31. července 2019!

Málokdo ví, že již pouze do konce července 2019 budou zdravotní pojišťovny přispívat na brýle lidem starším 14 let. Podle novely zákona o veřejném zdravotním pojištění, která byla v loňském roce schválena, totiž již od srpna 2019 nepůjde čerpat příspěvek zdravotních pojišťoven na dražší skla nebo obruby a bude zcela zrušena nejlevnější varianta brýlí zcela zdarma.

 

Proto již pouze do 31. července 2019 to bude fungovat tak, že z ceny obruby vám v oční optice odečtou 150 korun, což je částka, kterou dospělým pacientům dosud hradí zdravotní pojišťovna. “Navíc nezapomeňte také na to, že předpis na brýle vystavený očním lékařem platí pouze tři měsíce,” upozorňuje odborný konzultant Bc. David Friedman z FOKUS optik, největší tuzemské sítě očních optik.

Na všech 90 prodejnách sítě FOKUS optik si můžete při zhotovení kompletních brýlí nechat zdarma změřit zrak a vybrat si z nejširší nabídky brýlových obrub a druhů brýlových skel v České republice. “Naši zkušení optometristé vám poradí s výběrem brýlí či kontaktních čoček
a nabídnou vám ideální řešení vašich problémů se zrakem. Nemusíte tak čekat řadu měsíců na objednání k vašemu očnímu lékaři, specialisté na našich optikách vám pomohou ihned,”
říká Petr Novotný, provozní ředitel Fokus optik.

Říká se, že se věrnost vždy nakonec vyplatí, a u nás to platí dvojnásob: zaregistrujte se do našeho věrnostního klubu FOKUS optik a získejte přístup ke spoustě výhod a slev. Aktuální akce si můžete prohlédnout na https://klub.fokusoptik.cz/index.html.