Nabízíme příležitost pro optiky a optometristy

Celá ČR

Pojďte s námi pomáhat lidem lépe vidět  Nabízíme příležitost pro optiky a optometristy

Nabízíme příležitost všem optikům a optometristům, kteří svou práci dělají srdcem a věří ve své povolání. Ať jste mladší, nebo starší, zkušený či začátečník, hlavně pokud Vás naplňuje pomáhat lidem lépe vidět, přidejte se k nám a staňte se součástí naší FOKUS rodiny. Odměníme Vás za to přátelským přijetím, příjemnou atmosférou v práci, vzděláváním v naší akademií a mnoha dalšími…

Lokality, kde aktuálně hledáme: Cheb, Praha, Teplice, Kladno, Most, Ostrava, Hodonín, Stříbro, Pardubice, Liberec, Kolín, Mladá Boleslav, Dačice, Příbram, Třebíč, Znojmo, Jihlava a Brno.

Nabízíme:

  • Motivující bonusový systém, který reálně ocení Vaší práci
  • Výběr zboží, které budete prodávat je na Vás
  • Práce s exkluzivním zbožím Nikon
  • Brýle s výraznou zaměstnaneckých slevou
  • Odměny za doporučení kolegů
  • Optometristce / optometristovi, kteří by byli ochotni cestovat nabízíme finanční příspěvek na dopravu a mzdový bonus
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Stabilní práci v celém pandemické období u jedničky v oboru oční optiky
  • Řídíme se těmi nejlepšími nápady od našich zaměstnanců
  • Možnost zaměstnání na plný nebo zkrácený úvazek
  • Firemní akademie, kde se v každém semestru budete zdokonalovat v odborných i komunikačních oblastech

Náplň práce:

  • Měření zraku a aplikace kontaktních čoček
  • Nabídka a prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
  • Přívětivé poradenství zákazníkům s výběrem brýlí
  • Každodenní komunikace se zákazníky
  • Administrativní práce spojená s chodem optiky

Požadujeme:

  • Vzdělání v oblasti optometrie nebo oční optiky nebo zkušenosti s prací v oční optice
  • Pozitivní přístup k práci s úsměvem na tváři
  • Ochota pomáhat a řešit požadavky zákazníků
  • Zkušenost s prodejem výhodou, není ale podmínkou, rádi Vás zaškolíme

Dejte nám o sobě vědět, nástup je možný ihned.

POKUD Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis a my se Vám určitě ozveme zpět.

Děkujeme všem kandidátům za projevený zájem pracovat v naší společnosti. Vážíme si každého zaslaného životopisu. V případě, že se rozhodneme pro jiné uchazeče, nezoufejte, budeme rádi, když nás budete sledovat i nadále na naší profesní stránce nebo Linkedinu.

Nové kolegy na pozici hledáme v těchto městech:

Další volné pozice

Wishlist