Naše provozovny jsou i nadále otevřeny. Nosíme respirátory a pravidelně dezinfikujeme. Aktuální otevírací dobu najdete ZDE.
Brno - Kobližná v Brno

Adresa

Adresa

Kobližná 17, 60200, Brno

Nabízené služby

Služby: Aplikace kontaktních čoček

Měření zraku

Výdej zboží z eShopu

Kontakt

Kontakty

Telefon: 542214187
Mobilní telefon: 725245919
Vedoucí pobočky: Hana Žďárská
Email: brno.koblizna@fokusoptik.cz

Otevírací hodiny

Otevírací doba

Pondělí: 09:00 | 18:00
Úterý: 09:00 | 18:00
Středa: 09:00 | 18:00
Čtvrtek: 09:00 | 18:00
Pátek: 09:00 | 18:00
Sobota: ZAVŘENO
Neděle: ZAVŘENO

Další informace

Ve dnech 24.9. a 27.9. 2021 bude pobočka zavřena. Děkujeme za pochopení.

Platební metody

Platební poukázky

Galerie

[acf_gallery_slider acf_field="gallery"]

Často kladené dotazy

Nejaktuálnější seznam otevřených provozoven a otevíracích hodin najdete na našich webových stránkách nebo je snadno zjistíte na naší bezplatné telefonní lince FOKUS LINKA POMOCI 800 949 949.

V případě, že je Vaše zakázka již hotová, bude Vás kontaktovat naše provozovna, ve které jste si brýle nechali vyhotovit. Standardní je výdej zakázky na provozovně, můžete si ale dohodnout i jiný způsob doručení zboží.

Samozřejmě. Ve většině našich optik je možné měření zraku. Pokud nám řeknete lokalitu na území ČR, kde plánujete navštívit naši optiku, poskytneme Vám kontakt nejbližší optiky, abyste se na měření zraku mohli objednat.

Objednat se na měření zraku je možné telefonicky nebo e-mailem z kontaktů dostupných na našich webových stránkách.

V případě sepsání kompletní brýlové zakázky je vyšetření zraku ZDARMA. Pokud jde pouze o službu vyšetření zraku, řídí se podle aktuálního ceníku. Záleží na rozsahu poskytnutých služeb.

Cenová relace kompletních brýlí se odvíjí od mnoha faktorů v závislosti na jejich použití, použitých materiálů, designu brýlových čoček apod. Proto je nejlepší navštívit naši oční optiku osobně. Náš odborný personál Vám poradí při výběru brýlí tak, aby brýle splňovaly Vaše požadavky.

Na našich provozovnách nabízíme kontaktní čočky od všech hlavních výrobců (J&J, B&L, Alcon, Coopervision). Skladem máme na většině provozoven naší kvalitní privátní značku SWITCH, na provozovnách v nákupních centrech většinou i další produkty výrobců J&J a Alcon. Doporučujeme ovšem telefonické ověření dostupnosti produktů na jednotlivých provozovnách.

Aktuální slevy se řídí dle aktuálních akcí. Tyto akce lze zjistit na našich webových stránkách, z výloh provozoven, případně dotazem našich zaměstnanců na provozovnách.