OKKO péče

Chcete dobře vidět a o nic se nestarat? S naší OKKO péčí je jasný zrak samozřejmostí. Nejenže o vás budeme pečovat, ale také si vyberete nové obroučky se skly dle vašich preferencí a bezplatným servisem na 2 roky.

Jak budeme postupovat?

1

Výběr brýlí
a skel

Každý má jiný vkus a jiné požadavky na nošení brýlí. Vybírat lze podle vašich nároků z našich 4 tarifů (IDEAL, ELEGANT, ACTIVE a PRO). TARIF = balíček složený z obrouček za 1 Kč, brýlových čoček podle preferencí a dvouleté péče a garance.
Individuální
2

Platba jednou za dva roky

Obroučky OKKO vás vyjdou na 1 Kč. Cena čoček bude odpovídat vašemu výběru dle tarifního ceníku. Přeměření zraku jednou ročně, stejně jako výměna skel v případě změny dioptrií (± 1 dioptrie), výměna brýlí při jejich poškození nebo ztrátě a servisní služby (utáhnutí, nahrazení šroubků, výměna sedýlek, čištění apod.) jsou po dobu dvou let zcela zdarma.
Rychlá
3

Služby a péče podle vaší potřeby

Jednou za rok se připomene s preventivním vyšetřením vašeho zraku . Pokud se zraková korekce bude lišit (do jedné dioptrie), čočky vám zdarma vyměníme. A když vám někdo brýle ukradne nebo je ztratíte? Bez jakýchkoliv řečí vám dáme nové. Postaráme se také o to, aby vám brýle stále dobře seděly.
Individuální

Proč svůj zrak vyřešit s tarifem OKKO?

Obroučky OKKO za 1 Kč

Ceny obrouček se dokážou vyšplhat k několika tisícům korun. Obroučky OKKO jakékoliv řady jsou v balíčku s OKKO tarifem pouze za jednu korunu.

Přeměření zraku každých 12 měsíců

Jak často chodíte na prohlídky k zubaři? Dvakrát ročně? S OKKO tarifem máte ,,oční prevenci” po dobu dvou let v ceně. Vámi preferovaný optometrista za vás ohlídá termín.

Servisní služby po dobu dvou let zdarma

Potřebujete upravit brýle, aby dobře seděly? Utáhnout je, nahradit šroubky, vyměnit sedýlka či brýle vyčistit UV čističkou? Jednou? Každý týden? Jednou za měsíc? OKKO péče nabízí servisní služby neomezeně po dobu dvou let.

Zaručujeme

Objednání během chvilky
Pobočku za rohem
Špičkovou péči

Často kladené otázky

Jaké OKKO tarify existují a jaké jsou mezi nimi rozdíly?

Tarif IDEAL – Ocení je zejména senioři a ti, kdo hledají spolehlivé a cenově dostupné řešení zraku. Nabízí obroučky v klasickém designu prověřeném časem s kvalitními brýlovými čočkami českého původu. Je to tarif s brýlemi bez pozlátek s kvalitou, která se nemůže měřit se sortimentem ze supermarketů či drogerií. Samozřejmostí je zde naše dvouletá péče a možnost okamžité náhrady za nové.

Tarif ELEGANT – Představuje korekci zraku pro všechny, především pak pro matky malých dětí, kterým umožní vypadat stylově a zároveň těžit z odolnosti skel při možných ,,brýlových nehodách”. Atraktivní, ale ne extravagantní brýlové obroučky kombinuje s praktickými čočkami OKKO NANO, výjimečnými snadným čištěním. Je možný upgrade na čočky Nikon. I zde garantujeme, že se o vaše brýle postaráme a případně vám dáme nové.

Tarif ACTIVE – Pro lidi činorodé, kterým záleží na pohodlném vidění. Hodí se na výlety v přírodě, do auta i k počítači. Kombinuje totiž designové (více ,,sporty” a mladistvé, avšak nejen pro studenty) obroučky s čočkami s modrým filtrem, který ulevuje očím a působí preventivně proti bolestem hlavy z nahlížení do počítačů a mobilů. Naši dvouletou starostlivost obsahuje každý z tarifů, tento není výjimkou. Potěší také rychlá výměna, když se s brýlemi něco stane.

Tarif PRO – Tarif pro náročné přinášející lehké a precizně zpracované obroučky společně s prvotřídními japonskými čočkami Nikon, prodávanými v ČR pouze u nás. PRO si oblíbili ti, kteří si potrpí na propracované detaily, např. inženýři, lékaři a další. Je to tarif pro fajnšmejkry, který svou kvalitou uspokojí i vybíravé. Zajišťuje průběžnou péči, stejně jako výměnu za nový kus v případě zničení či ztráty.

Je OKKO péče u všech tarifů stejná?

Ano, u všech tarifů máte jistotu dvouleté garance výměny při poškození či odcizení, přeměření zraku každých 12 měsíců, výměnu skel v případě změny dioptrií +/-1 dioptrie v průběhu 12 měsíců a servisní služby po dobu 2 let zdarma.

Můžu někde najít více informací o tarifech a péči OKKO?

Více informací naleznete také v obchodních podmínkách nebo v aktuálním ceníku.

close

Wishlist