Kontaktní čočky - SofLens daily disposable Denní
  search
  30 ks Denní

  Soflens Daily Disposable

  309 Kč
  Počet Skladem

  • Máme 160 poboček Vyberte si tu nejbližší Máme 160 poboček Vyberte si tu nejbližší

  Jednorázové kontaktní čočky SofLens poskytují pocit maximálního pohodlí po celý den a umožňují neuvěřitelně jasné vidění také i za zhoršených světelných podmínek. Není nic snazšího, než používání jednodenních čoček každý večer je zahoďte do koše a ráno začněte s novým párem. Kontaktní čočky SofLens Daily Disposable poskytují vynikající celodenní pohodlí. Nošení kontaktních čoček SofLens Daily Disposable je pohodlné díky technologii Comfort Moist pomalu se uvolňující roztok a zvlhčující látky v balení, udrží povrch kontaktní čočky neustále zvlhčený. I ke konci dne budete mít příjemný pocit z nošení těchto čoček. Ostré, jasné vidění i za zhoršených světelných podmínek SofLens je první čočkou s optikou, High Definition technologií, která pomáhá snižovat výskyt rozostření, halo efektu a oslnění. Výsledkem je svěží, jasný zrak bez ohledu na čas nebo místo, dokonce i za špatných světelných podmínek.  Klíčové vlastnosti:
  • Optiku s vysokým rozlišením - asférická optika umožňuje jasné, ostré vidění, abyste si mohli vychutnat živé barvy a dosáhnout lepšího kontrastu v podmínkách snížené viditelnosti.
  • Celodenní pocit pohodlí: Materiál a moderní design kontaktních čoček poskytují dlouhotrvající zvlhčující účinek během celého dne.
  • Jednoduchá manipulace: Měkké přehledné balení obsahuje lehce uchopitelný jazýček pro snadné otevření blistru. Jednotlivá balení navíc k sobě přiléhají, takže se lehce a pohodlně nosí během dne.
  • Pohodlné a jednoduché používání čoček - nevyžadují každodenní čištění, uchovávání a nebo ošetřování. Během dne je nosíte a potom je jednoduše vyhodíte do koše.
  • Balení má lehce uchopitelný jazýček pro snadné otevření blistru. Navíc jednotlivá balení k sobě přiléhají a je snadné přenášet jednotlivé páry čoček pohromadě.
  • Ergonomický blistr pro snadné vyjmutí čočky  Bau


  Výrobce: Bausch&Lomb
  Počet čoček v krabičce: 30 ks
  Doba výměny: 1 Den
  Materiál: Hilafilcon B
  Propustnost pro kyslík: 22 Dk/t
  Obsah H2O: 59 %
  Silikon-hydrogel: Ne
  Indikátor rub-líc: Ne
  Kontinuální: Ne
  UV-filtr: Ne
  Manipulační zbarvení: Ano
  Průměr: 14.2
  Dioptrie: od -6.50 do +6.50
  Zakřivení: 8.6
  Varianta
  SPH
  Druh
  Dioptrické
  Interval nošení
  Denní
  Barva čočky
  Čirá
  Vlastnosti čočky
  Dioptrické
  Sférické
  Výrobce
  Bausch & Lomb
  Záruka
  2 roky
  Kód
  8888803909667

  Podobné produkty

  close

  Wishlist