Sluneční brýle - RUDY PROJECT Keyblade černé RPSP507306-0000
  search
  KEYBLADE RPSP507306-0000

  Rudy Project

  4 379 Kč
  Počet Vyprodáno

  • Máme 160 poboček Vyberte si tu nejbližší Máme 160 poboček Vyberte si tu nejbližší

  Lifestylové sluneční brýle
  Ukažte, že se vyznáte. V módě i na poli kvality a stoprocentní funkčnosti. Lifestylové sluneční brýle Rudy Project budou perfektním doplňkem vašeho sportovního, ležérního, a dokonce i elegantního outfitu. Nenechte se ale zmást, umí toho mnohem víc než jen stylově vypadat.
  Maximálního komfortu si můžete užívat i po hodinách nošení, což se vám s obyčejnými slunečními brýlemi rozhodně nepoštěstí. Vaše oči přitom zůstanou dokonale chráněné, a to díky speciálním čočkám, které jsme zasadily do kvalitních, jedinečných rámů tak, aby design nepokulhával za výkonem.
  Slibujeme vám ale, že si díky naší široké nabídce lifestylových slunečních brýlí přijdou na své jak vyznavači klasické elegance, tak i milovníci těch nejaktuálnějších trendů.

  Rudy

  Všechny modely brýlí Rudy Project jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a 100% tak chrání Váš zrak.

  Cyklo


  Sportovní brýle KEYBLADE jsou vhodné pro všechny druhy sportu.
  • Materiál rámu - Grilamid® je materiál, který je tvořen vysoce kvalitním lehký termoplastem - je tak zaručena stabilita, pružnost, odolnost proti nárazu. Tento materiál je hypoalergenní.
  • Extrémní lehkost - díky vlastnostem použitých materiálu jsou brýle extrémně lehké a zároveň odolné
  • Zabudovaný odvětrávací systém - pro perfektní vidění bez zamlžování
  • Materiál čoček - ImpactX ™ je vysoce odolný polotuhý materiál vyvinutý speciálně pro brýle Rudy Project. Zajišťuje tak 100% UV ochranu a maximální ochranu očí před nárazy(minimalizuje zranění při případném pádu). Rozdíl od běžných fotochromatických čoček je v tom, že ImpactX® čočky jsou vyrobeny tak složitým výrobním procesem, že jsou více odolnější a jasnější (lepší vnímání barev) a prakticky nerozbitné!
  • Údržba brýlí - brýle umývejte mýdlovou vodou nebo prostředky určenými speciálně k tomuto účelu. Osušte brýle jemným hadříkem, který je součástí balení brýlí. Brýle uchovávejte v ochranném pevném pouzdru. Chraňte čočky před poškrábáním.
  • Upozornění - brýle nepoužívejte v soláriu, nedívejte se s nimi přímo do slunce, nepoužívejte při řízení v šeru nebo v noci - nejedná se o bezpečnostní ochranný prostředek!

  Tyto sluneční brýle odpovídají Evropské normě 89/686/EEC a jsou v souladu se standardem EN ISO12312-1:2013.  Parametry brýlí
  Barva rámu: Crystal Graphite
  Čočka: ImpactX PHT 2 Black
  Materiál čoček: ImpactX ™
  Fotochromatika: Ano
  Polarizace: Ne
  Filtr kategorie: 1 – 3

  Obsah balení
  Sluneční brýle KEYBLADE
  Ochranné pouzdro
  Krabička

  Sport
  Běh
  Cyklistika
  Sportovní brýle
  Kolekce
  Unisex
  Model
  KEYBLADE
  Výrobce
  Catherinelife
  Kód
  8888805450655
  close

  Wishlist