Sluneční brýle - RAY-BAN RB3386 RB3386 004/71
  search
  RB3386 RB3386 004/71

  Ray-Ban

  2 839 Kč
  Počet Vyprodáno

  • Máme 160 poboček Vyberte si tu nejbližší Máme 160 poboček Vyberte si tu nejbližší

  Další barevné varianty

  Generál MacArthur, Audrey Hepburn, The Blues Brothers, Tom Cruise a Will Smith. Historie brýlí Ray-Ban je příběh o tom, jak získat slávu díky slavným lidem a jak kultovní filmy vytvářejí módu.

  Vezměme si prvního náhodného hráče blues nebo rockera. Vezměme si prvního náhodného amerického hrdinu z kultovního filmu. Nebo prvního filmového policajta z dopravky. Co je všechny spojuje? Téměř určitě každý z nich nosí nějaký model brýlí Ray-Ban.

  V roce 1937 vznikl první model slunečních brýlí Ray-Ban vytvořených speciálně pro piloty Air Force. Tyto brýle dostaly jméno „Anti Glare“ a známe je dodnes pod jménem Aviator. Na začátku padesátých let vznikl druhý nejslavnější model brýlí – Wayfarer, o kterém se říká, že je to nejprodávanější model brýlí v historii. Ray-Ban vděčí za svůj úspěch a popularitu také spolupráci s světem kina a showbyznysu. Brýle této značky se objevovaly v nejslavnějších a nejkultovnějších filmech XX století, počínaje Snídaní u Tiffanyho, přes Easy rider, Blues Brothers, Top Gun nebo Las Vegas Parano, Avatar a Zuřivé psy.

  Ray-Ban to je také nadčasovost, autenticita, legendární styl, odvaha a výjimečná technologie. Tyto základní hodnoty značky způsobily, že Ray-Ban je v současnosti nepopulárnější značka brýlí na světě! Nejdůležitější poselství značky je spojeno s reklamním heslem NEVER HIDE, které říká: měj odvahu být sám sebou. Protože Ray-Ban jsou brýle pro ty, kdo se na svět dívají vždy s široce otevřenýma očima.  Velikost

  63 mm

  13 mm

  130 mm

  Délka stranice (mm)
  130 mm
  Šířka očnice (mm)
  63 mm
  Šířka nosníku (mm)
  13 mm
  Barva čočky
  Zelená
  Barva rámu
  Stříbrná
  Kolekce
  Pánské
  Materiál rámu
  Kov
  Model
  RB3386 RB3386
  Povrchová úprava
  Kov
  Tmavá
  Tvar očnice
  Pilotky
  Typ očnice
  Celoobruba
  Velikost
  63 mm
  Výrobce
  Luxottica
  Vyrobeno v
  IT
  Záruka
  2 roky
  Kód
  8888805498831
  close

  Wishlist