Pozice:

Produktový manažer

Jsme společností, která provozuje síť 160 očních optik v Čechách a na Slovensku a hledáme talentovaného produktového manažera (m/ž) pro český trh, který má zkušenosti se správou produktů.

Pokud je Vám blízké naše odvětví a produkty, které nabízíme, máte rádi módu a styl a organizovanost a empatie je Vaší silnou stránkou, pak čtěte dál:

Náplň práce:

  • Zakládání skladových karet (popis, cena produktu)
  • Správa produktu podle pokynů produktového ředitele a s tím spojený reporting
  • Komunikace a podpora poboček o skladových zásobách
  • Sledování hladiny skladových zásob
  • Naceňování celého sortimentu dle zadání produktového ředitele a případná kontrola
  • Nákup obrub v souladu se strategií
  • Správa produktů na centrálním skladu
  • Dodatečná komunikace s dodavateli (reklamace, objednávky podle pokynů produktového ředitele)
  • Vytváření aktualizací a tisk ceníků
  • Plánování nákupů OR a SO
  • Schvalování objednávek na OR a SO pro všechny provozovny
  • Odpovědnost za přípravu sestav, jako je evidence starého zboží z provozů, kontrola staženého zboží
  • Kontrola používání (zneužívání) slev provozů v systému Esys, následný report
  • Nastavování slev v Esys
  • Příprava produktového katalogu pro brýlové čočky
  • Denní podpora provozů
  • Příprava a vytvoření pokynů pro provozy v případě nové akce
  • Jiné úkoly podle pokynů produktového ředitele

Pracovní poměr: plný úvazek

Datum nástupu: ASAP

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Vysoká míra odborného vzdělávání a rozvoje prostřednictvím školení našimi profesionály v oblasti.
  • Vysoká míra seberealizace.
  • Získání detailního přehledu o komplexním fungování etablované společnosti.
  • Stabilní pracovní místo v přátelské atmosféře.

Informace o výběrovém řízení

Děkujeme všem kandidátům za projevený zájem pracovat v naší společnosti. Kontaktovat však budeme pouze vybrané kandidáty.

Přesto si vážíme zájmu pracovat v naší společnosti a budeme rádi, když nás budete sledovat na naší stránce https://fokusoptik.cz/kariera/

Informace o místě práce

Místo výkonu práce: Česko, Hlavní město Praha

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Minimálně nadstavbové / vyšší odborné vzdělání
  • Praxe v oblasti produktového managementu 3 roky
  • Samostatnost
  • Organizační schopnosti
  • Empatie
  • Komunikační schopnosti na výborné úrovni
  • Analytické myšlení
  • Příjemné vystupování
  • Praxe v oboru výhodou

Máte o pozici zájem? Napište nám!