Naše provozovny jsou i nadále otevřeny. Nosíme respirátory a pravidelně dezinfikujeme. Aktuální otevírací dobu najdete ZDE.

Pozice:

Produktový specialista pro pobočkovou síť Slovensko

Pracovní poměr : HPP

Datum nástupu : Listopad 2021 / dle dohody

Do našich řad hledáme opět šikovnou kolegyni nebo kolegu! Jsme společnost, která prochází velkou modernizací, nejsme korporát, ale jsme společnost, která klade důraz na spokojenost zaměstnanců i zákazníků, výsledky a otevřenou komunikaci. Práce u nás je plná výzev a příležitostí na profesionální úrovni i osobnostního rozvoje.

My, Fokusáci, jsme si v životě vybrali péči. Nevybrali jsme si práci, vybrali jsme si řemeslo. Optiku. Staráme se o zrak našich zákazníků a každý z nich je naší odměnou, každodenním důvodem, proč si večer nastavit budík a ráno vstát do práce. A proto, pokud to máš podobně a myslíš, že by si k nám skvěle zapadl, máš vztah k cestování a k práci s lidmi a tvou silnou stránkou je organizovanost a nekonfliktnost, neváhej se nám ozvat.

Náplň práce:

  • Správa produktového portfolia pobočkové sítě – Slovensko
  • Spolupráce s obchodním oddělením
  • Schvalování objednávek
  • Komunikace s dodavateli a objednávání zboží
  • Výběr kolekcí
  • Pravidelná návštěva svěřeného regionu – Slovensko
  • Produktové školení
  • Zalistování novinek do ERP systému

Nabízíme:

  • Možnosti odbornéhovzdělávání
  • Stabilní pracovnímísto
  • Stravenkynad rámec zákona
  • Pravidelnéteambuildingy
  • Jubilejníodměnypři výročích
  • Sladkápozornostpři narozeninách
  • Multisportkarta
  • Brýles výraznou zaměstnaneckou slevou

Ideální profil kandidáta/ky:

Zkušenosti s vedením produktového portfolia v maloobchodní síti nebo šikovný člověk z optické branže (retail nebo B2B)

Pracovní pozice v Praze – výhodou by byl slovensky hovořící kandidát/ka

AJ – komunikativní úroveň, zkušenosti s objednáváním zboží z Asie

Microsoft Office na uživatelské úrovni

Softskills: proaktivita, samostatnost, ochota učit se nové věci, orientace na výsledek, důslednost

Máte o pozici zájem? Napište nám!