Pozice:

Prodejce optik/pomocný optik

FOKUS Optik | Expert v oboru oční optiky | Od roku 1991

Náplň práce:

  • nabídka a prodej dioptrických brýlí, slunečních brýlí a jiných optických pomůcek
  • poradenství zákazníkům s výběrem brýlí
  • administrativní práce spojené s chodem optiky

Požadujeme:

  • ukončené středoškolské vzdělání (ideálně v oboru oční optika)
  • aktivní přístup, komunikativnost, příjemné vystupování
  • ochotu učit se nové věci, které Vás budou určitě bavit
  • zkušenost s prodejem výhodou, není ale podmínkou, rádi Vás zaškolíme

Nabízíme:

  • stabilní práci u jedničky v oboru oční optiky
  • přátelský tým kolegů s profesionálním přístupem
  • práci na dobu neurčitou v české společnosti, která není řízena ze zahraničí
  • vzdělávací programy
  • možnost podílet se na růstu společnosti
  • zaškolení se do systému společnosti
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, zaměstnanecké slevy na firemní produkty, penzijní připojištění, služební telefon i pro soukromé účely, výhodné ceny na mobilní telefony)
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • zajímavé finanční ohodnocení s nárůstem mzdy po 3měsíční zkušební lhůtě, odměny za nadstandardní pracovní výkony, roční odměny

Nové kolegy na pozici hledáme v těchto městech:

  • Chomutov
  • Děčín

Máte o pozici zájem? Napište nám!

Další volné pozice