Naše provozovny jsou i nadále otevřeny. Nosíme respirátory a pravidelně dezinfikujeme. Aktuální otevírací dobu najdete ZDE.

Pozice:

Personalista

Alespoň 1 rok zkušeností a chuť učit se 🙂 – FOKUS optik a.s.

Do našich řad hledáme opět šikovnou kolegyni nebo kolegu!

Pro správné fungování firmy potřebujeme silný základ, a proto hledáme člověka – posilu do našeho týmu, který se v personalistice cítí jako ryba ve vodě a je to vidět i na práci, kterou za sebou zanechává. Člověka, který nám pomůže zefektivňovat a zlepšovat procesy, aktivně hledat řešení a cesty vpřed.

My, FOKUSáci, jsme si v životě vybrali péči. Nevybrali jsme si práci, vybrali jsme si řemeslo. OPTIKU. Staráme se o zrak našich zákazníků a každý z nich je naší odměnou, každodenním důvodem, proč si večer nastavit budík a ráno vstát do práce.

Náplň práce:

  • Vedení a komplexní spracování personální agendy – příprava pracovně-právních dokumentů
  • Přihlašování i odhlašování do příslušních institucií a komunikace s úřady v otázkách mezd, pojištění a daní
  • Příprava a zpracování podkladů pro mzdovou účetní
  • Administrativní činnosti personálního oddělení (zápočtové listy, evidence a vystavování vstupních a výstupních dokladů …)
  • Spolupráce na onboardingu a přivítání nových zaměstnanců
  • Sledování BOZP školení a organizace lékařských prohlídek
  • Zástup mzdové účetní

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci na HPP
  • Výrazné zaměstnanecké slevy
  • Vysoká míra odpovědnosti a seberealizace v daném oboru
  • Stabilní pracovní místo v přátelské atmosféře u jedničky v oboru oční optiky
  • Možnosti odborného vzdělávání a rozvoje

Požadujeme:

  • Zájem o znalost Zákoníku práce, personalistiky
  • Aktivní znalost MS Office
  • Znalost ABRY výhodou
  • Stoprocentní spolehnutí – smysl pro zodpovědnost
  • Alespoň 1 rok praxe na obdobné pozici
  • Kolegialitu

Nástup je možný ihned nebo dohodou.

Dejte nám o sobě vědět!

Je to jednoduché a rychlé, pošlete mi CV nebo odkaz na váš LinkedIn profil, obratem se s vámi spojím a brzy jste na palubě!

Děkujeme všem kandidátům za projevený zájem pracovat v naší společnosti. Vážíme si každý jeden životopis. V případě, že se rozhodneme pro jiného uchazeče, nezoufejte, budeme rádi, když nás budete sledovat i nadále na naší stránce https://fokusoptik.cz/kariera/ nebo na facebooku https://www.facebook.com/fokusoptik a možná Vás osloví jiná pozice.

V případě, že jste nenašli nabídku, která by Vás zaujala, ale i tak si myslíte, že patříte k nám do FOKUS-u, neváhejte se nám i přesto ozvat a společně se s Vámi popovídáme o dalších možnostech.

Máte o pozici zájem? Napište nám!