Pozice:

Optometristka/ Optometrista

Absolvoval jsi vzdělání v oblasti optometrie?

Rád mluvíš s novými lidmi?

Chtěl bys mít odborného mentora v osobě uznávané kapacity v oboru optiky?

Pokud jsi se v popisu našel, čti dál! Jednička na trhu oční optiky, Fokus oční optika, hledá mladé nebo zkušené optometristy do svých moderních prodejen.

Hlavní náplní práce je odborné, ale zároveň přívětivé poradenství našim zákazníkům. Podstatný je pro nás pro klientský přístup, čili zákazník je u nás na prvním místě. Pro zdokonalování se v této oblasti a růst po odborné stránce ve světě optiky máme pro zaměstnance vypracovanou Fokus akademii. Od nástupu se vám budou věnovat naši experti a odborný mentor s mnohaletými zkušenostmi ve světě optiky.

Benefity i finanční ohodnocení tak odrážejí tvou snahu a přístup k práci. Čím lépe se daří tobě, tím lépe se daří firmě, a naopak.

Ve věcech plánování docházky, dovolených či dalších otázkách se umíme vždy flexibilně dohodnout. Pokud máš chuť se učit, stát se také špičkou v oboru a guru pro své zákazníky, už neváhej a pošli nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • měření zraku a aplikace kontaktních čoček
  • nabídka a prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
  • poradenství zákazníkům s výběrem brýlí
  • administrativní práce spojené s chodem optiky

Požadujeme:

  • Vzdělání v oblasti optometrie je podmínkou
  • Výhodou je zkušenost s komunikací se zákazníky
  • Chuť na sobě pracovat a vzdělávat se
  • Pozitivní přístup k práci s úsměvem na tváři
  • Ochota pomáhat a řešit požadavky zákazníků
  • Smysl pro módu a styl
  • Příjemné vystupování

Nabízíme:

  • Firemní akademie, kde se v každém semestru budeš zdokonalovat v odborných i komunikačních oblastech
  • motivující bonusový systém, který reálně ocení tvou práci
  • stabilní práce pro lídra na trhu v oblasti oční optiky není pro náš jen klišé, ale drtivá většina zaměstnanců u nás pracuje více než 5 let a oslavujeme 10., 20., a dokonce 40.-te pracovní výročí
  • atraktivní systém benefitů, reprezentovat nás budeš v brýlích od nás a benefity si vyskládat podle svých zálib

Nástup je možný ihned.

Nové kolegy na pozici hledáme v těchto městech:

Máte o pozici zájem? Napište nám!