Máme otevřeno, nosíme roušky a pravidelně dezinfikujeme. U některých poboček došlo ke změně otevírací doby, podívejte se ZDE.

Pozice:

Informatik

Do našich řad hledáme opět šikovnou kolegyni nebo kolegu!

Vyznáš se v počítačích? Je toto obor, který tě skutečně baví? Měl jsi na již starosti správu vnitrofiremní počítačové sítě, serverů, licencí? Cítíš se jako ryba ve vodě, když na tvých bedrech leží celkové bezproblémové zajištění chodu počítačů a ostatních IKT zařízení? V tom případě si tu na správném místě!

 My, FOKUSáci, jsme si v životě vybrali péči. Nevybrali jsme si práci, vybrali jsme si řemeslo. OPTIKU. Staráme se o zrak našich zákazníků a každý z nich je naší odměnou, každodenním důvodem, proč si večer nastavit budík a ráno vstát do práce.

Pokud to máš podobně a myslíš že by si k nám skvěle zapadl, neváhej se nám ozvat 😊

 Náplň práce:

  • Správa vnitrofiremní počítačové sítě
  • Správa serverů a serverovny
  • Správa softwarové výbavy a licencí
  • Odstraňování závad na infrastruktuře počítačů a serverů, telco
  • Zajištění chodu počítačů, serverů, tiskáren a dalších zařízení

Nabízíme:

  • Stabilní práci u jedničky v oboru oční optiky
  • Přátelský tým kolegů s profesionálním přístupem
  • Práci na dobu neurčitou v české společnosti, která není řízena ze zahraničí
  • Vzdělávací programy
  • Vysoká míra odpovědnosti a seberealizace v daném oboru
  • Multisport karta
  • Příspěvek na stravování
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Služební telefon, notebook
  • Adekvátní platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity

Požadujeme:

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním v oboru informatika, technika

  • středoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupně
  • vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk – základy A2

Počítačové znalosti – administrátor

  • Klient/server administrace – pokročilý
  • Administrace LAN/WAN – pokročilý
  • Administrace Windows server – pokročilý
  • MS office 365 administrace – pokročilý
  • Znalost problematiky DNS, virtualizace HYPER-V výhodou

Dejte nám o sobě vědět! Nástup je možný ihned!

Je to jednoduché a rychlé, pošlete mi CV nebo odkaz na váš LinkedIn profil, obratem se s vámi spojím a brzy jste na palubě!

Děkujeme všem kandidátům za projevený zájem pracovat v naší společnosti. Vážíme si každý jeden životopis. V případě, že se rozhodneme pro jiného uchazeče, nezoufejte, budeme rádi, když nás budete sledovat i nadále na naší stránce https://fokusoptik.cz/kariera/ nebo na facebooku https://www.facebook.com/fokus… a možná Vás osloví jiná pozice.

V případě, že jste nenašli nabídku, která by Vás zaujala, ale i tak si myslíte, že patříte k nám do FOKUS-u, neváhejte se nám i přesto ozvat a společně se s Vámi popovídáme o dalších možnostech.

Pozice je vhodná i pro absolventa s adekvátními zkušenostmi během VŠ.

Máte o pozici zájem? Napište nám!