SLUNEČNÍ BRÝLE HAVAIANAS

Chcete vypadat cool na letní party nebo při trendy sportech? Sluneční brýle značky Havaianas jsou dokonalým doplňkem pro všechny, kteří mají rádi barvy a užívají si léta. V síti FOKUS optik naleznete bohatý výběr top modelů této světoznámé značky a naši pracovníci vám rádi pomohou s nalezením té pravé barevné kombinace k vašemu letnímu outfitu. 

Značka Havaianas vznikla v roce 1962 v Brazílii, kde se poprvé objevily klasické flip-flops (známe spíše pod pojmem “žabky”), které se inspirovaly japonskými sandály. Díky své jednoduchosti a mnoha originálním barevným kombinacím si okamžitě získaly obrovskou oblibu a o pár let později již každý Brazilec vlastnil několik párů. V 90-tých letech společně s rozšířením moderních sportů jako surfing nebo skateboarding, dochází i k masivnímu rozšíření značky, která vedle žabek vyrábí i mnoho dalších doplňků jako sluneční brýle, doplňky k vodě apod. Sluneční brýle Havaianas tak patří k fenoménům stejně jako žabky a jsou dokonalým doplňkem pro letní měsíce. 

SOUTĚŽ JE UKONČENA, DĚKUJEME VŠEM ÚČASTNÍKŮM A GRATULUJEME VÝHERCŮM, KTEŘÍ SI PŮJDOU ZASURFOVAT DO PRAŽSKÉ SURF ARENY!

> SLEDUJTE DÁL STRÁNKY A SOCIÁLNÍ SÍTĚ  FOKUS OPTIK PROTOŽE PRO VÁS PŘIPRAVUJEME DALŠÍ SOUTĚŽE O SUPER CENY

Specializované prodejny FOKUS optik

FOKUS optik a.s.
Mostecká 3
Praha 1
118 00

FOKUS optik a.s.

Revoluční 5
Praha 1
110 00

FOKUS optik a.s.
Veselská 663 (TESCO Letňany II)
Praha 9
199 00

FOKUS optik a.s.
U Slavie 1527 (NC EDEN)
Praha 10
100 00

FOKUS optik a.s.
Roztylská 2321/19 (Centrum Chodov)
Praha 4
148 00

FOKUS optik a.s.
Budějovická 64 (DBK)
Praha 4
140 00

FOKUS optik a.s.
V. Klementa 821
Mladá Boleslav
293 01

FOKUS optik a.s.
Radniční 28
Český Krumlov
381 01

FOKUS optik a.s.
Rudná 114 (Avion Shopping Park)
Ostrava – Zábřeh
700 30

FOKUS optik a.s.
Olomoucká 90 (Centrum Olympia)
Velký Týnec 2
777 00

FOKUS optik a.s.
Pražská 1247/24 (IGY Centrum)
České Budějovice
370 04

FOKUS optik a.s.
Ve Vaňkovce 1 (Galerie Vaňkovka)
Brno
602 00

FOKUS optik a.s.
Rorejcova 906 (OC Futurum)
Kolín
280 02

FOKUS optik a.s.
Masarykovo náměstí 2799 (Palác PARDUBICE)
Pardubice
530 02

FOKUS optik a.s.
Brněnská 1825/23a (OC FUTURUM)
Hradec Králové
500 00

O co soutěžíme?

2 x vstup do pražské Surf Areny na 1 hod

Zažijte pocity surfaře sjíždějícího vlnu a užijte si adrenalin na plné pecky! Na konci hodiny budete umět jezdit vleže i vestoje za asistence instruktorů. Lekce je věnována z poloviny bodyboardingu a z poloviny nácviku jízdy stand-up neboli flowride. Balíček obsahuje zapůjčení potřebného vybavení, 15 instruktáž a hodinovou lekci ve vlně (po celou dobu za dohledu zkušeného instruktora).

Přehled modelů Havaianas

Havaianas Paraty

Tento model je univerzálním doplňkem v množství cool barevných kombinací z nové Havaianas kolekce navržené pro ženy i muže. Elegantní celorámový model odráží aktuální trendy v designérské oční optice a jeho rám typu “wayfarer” dělá z tohoto modelu ideální volbu především pro kulaté, oválné a srdcové tváře. Materiál použitý na výrobu tohoto rámu je odlehčený plast, který je zárukou výjimečné spolehlivosti a odolnosti. Technologie použitá v čočkách pohlcuje 100% škodlivých UV paprsků.

Havaianas Noronha

Tento model je nejnovějším modelem z kolekce určené ženám a dívkám. Velice elegantní, celorámový model odráží aktuální trendy v designérské oční optice a jeho cat-eye rám dělá z tohoto modelu ideální volbu především pro kulaté, oválné a srdcové tváře. Materiál použitý na výrobu tohoto rámu je odlehčený plast, který je zárukou výjimečné spolehlivosti a odolnosti. Technologie použitá v čočkách pohlcuje 100% škodlivých UV paprsků.

Kup si brýle Havaianas a užij si super léto!