Naše provozovny jsou i nadále otevřeny. Nosíme respirátory a pravidelně dezinfikujeme. Aktuální otevírací dobu najdete ZDE.

Nikon brýlové čočky s 50% slevou

Spojením značkových brýlových obrouček a špičkových japonských čoček Nikon vzniknou dokonalé brýle!

Přijďte si pro nové brýle ikonických značek Ray-Ban, Vogue Eyewear a Armani Exchange a další a za progresivní brýlové čočky Nikon zaplatíte jen půlku. Na jednoohniskové brýlové čočky Nikon dostanete slevu 30 %. Zrak vám změříme zcela zdarma a jako bonus od nás ještě dostanete 250 Kč.

Sleva 50 % platí na všechny multifokální čočky a na jednoohniskové čočky platí sleva 30 %, sleva je uplatnitelná pouze při zhotovení celé zakázky, tedy obroučky a čočky musí být zakoupeny současně.

Nikon exkluzivně v síti očních optik FOKUS. Více informací zde.

Akce platí od 1. 10. 2021 do odvolání a nelze ji kombinovat s dalšími akcemi, je možné ji kombinovat pouze s bonusem na měření zraku.

Rezervujte si svůj čas na prodejně ještě dnes a naši oční specialisté vám doporučí, které dokonalé spojení je pro vás to pravé!

 

Objednat měření zraku

Odebírejte naše novinky

Dále by vás mohlo zajímat

Akce

Nikon brýlové čočky s 50% slevou

Spojením značkových brýlových obrouček a špičkových japonských čoček Nikon vzniknou dokonalé brýle! Přijďte si pro nové brýle ikonických značek Ray-Ban, Vogue Eyewear a Armani Exchange…