Naše provozovny jsou i nadále otevřeny. Nosíme respirátory a pravidelně dezinfikujeme. Aktuální otevírací dobu najdete ZDE.

Ray-Ban = Ikona a Styl

Objevte kultovní sluneční brýle Ray-Ban: léty prověřené nadčasové tvary v moderním provedení, které odrážejí dědictví značky, která je na trhu od roku 1936. K dispozici ve slunečních i dioptrických variantách. Nenechte si ujít věčné styly jako Aviator, Wayfarer, Clubmaster, svoji ikonu mezi nimi najdou ženy i muži. Vyzkoušejte si je a zjistěte, který tvar je právě vaší ikonou.

Nyní získáte při koupi dioptrické varianty vašich oblíbených obrouček Ray-Ban ZDARMA jejich sluneční variantu nebo jiné sluneční brýle značky Ray-Ban.

Jak to funguje? Ve všech optikách FOKUS na vás od 15. 3. 2021 čeká tato nabídka:

  • Kupte si jakékoliv dioptrické brýle značky Ray-Ban, vyberte si do nich čočky značky Nikon a získáváte sluneční brýle Ray-Ban dle vlastního výběru ZDARMA
  • Kupte si dioptrické sluneční brýle Ray-Ban a získáváte další sluneční nebo dioptrické brýle Ray-Ban dle vlastního výběru ZDARMA (zdarma je vždy levnější varianta brýlí)

Uvedená nabídka je vždy platná POUZE PŘI ZHOTOVENÍ CELÉ ZAKÁZKY, kdy dioptrické čočky i obroučky musí být zakoupeny současně.

Rezervujte si svůj čas na prodejně ještě dnes a naši oční specialisté vám doporučí, který ikonický tvar je pro vás ten pravý!

 

Objednat vyšetření zraku

Odebírejte naše novinky

Dále by vás mohlo zajímat

Akce

FOKUS prémiový týden

I o prázdninách nezahálíme a přinášíme vám atraktivní nabídky na nové brýle. FOKUS prémiový týden probíhá od 22. 7. do 31. 7. 2021. Během těchto…

Krátkodobé akce

Dokonalé spojení již od 3699 Kč.

Spojujeme pro vás světové značky do jedné nabídky za super cenu. Nabízíme Vám spojení špičkových dioptrických čoček Nikon a ikonických obrouček značek Burberry, Bvlgari, Dolce & Gabbana, Emporio Armani, Exchange Armani, Giorgio Armani, Michael Kors, Oakley, Prada,…