Naše provozovny jsou i nadále otevřeny. Nosíme respirátory a pravidelně dezinfikujeme. Aktuální otevírací dobu najdete ZDE.

Ikonické značky za lákavé ceny

…tak třeba východ slunce a vítr ve větvích… Vítr asi nezahlédnete ani přes ty nejlepší brýle, ale východ slunce můžete vidět lépe! Stačí si jen vybrat správné brýle.

Pro všechny, kteří si kromě kvalitních brýlových čoček vybírají i značkové obroučky, máme super nabídku, v květnu, tedy od 1. 5. do 30. 5. 2021, vám dáme slevu 40 % na všechny značkové obroučky. Na své si tedy přijdou příznivci značek jako jsou Jimmy Choo, Dolce & Gabbana, Armani, Fossil, Vogue, Hugo Boss a mnohých dalších.

Vybírejte z naší nabídky v kamenných prodejnách brýlové obroučky za lákavé ceny.

Prvním krokem k perfektnímu zraku je odborné vyšetření u našich očních specialistů na kterékoli pobočce FOKUS. Objednejte se ONLINE a vyberte si místo a čas, které Vám nejlépe vyhovuje.

 

Objednat vyšetření zraku

Odebírejte naše novinky

Dále by vás mohlo zajímat

Krátkodobé akce

Ikonické značky za lákavé ceny

…tak třeba východ slunce a vítr ve větvích… Vítr asi nezahlédnete ani přes ty nejlepší brýle, ale východ slunce můžete vidět lépe! Stačí si jen…

Krátkodobé akce

Sluneční brýle se slevou 30 %

Nezůstávejte ve stínu! Se slunečními brýlemi můžete na slunce, bude vám to slušet a vaše oči budou chráněné před škodlivým UV zářením. Vybírejte si z naší…