Máme otevřeno, nosíme roušky a pravidelně dezinfikujeme. U některých poboček došlo ke změně otevírací doby, podívejte se ZDE.

SWITCH kontaktní čočky | Nyní v akci 3+1 ZDARMA

Věrnost se vyplatí

Pokud si v prodejnách FOKUS optik při opakovaných nákupech zakoupíte 3 balení jakýchkoliv kontaktních čoček SWITCH, dostáváte na základě předložení věrnostní karty SWITCH čtvrté balení zdarma.

Čtvrté balení je vždy vydávané na základě předložení věrnostní karty se správnými údaji a etiketami. Zákazník vždy získává zdarma nejlevnější variantu balení, které zakoupil. Platí pouze pro čočky SWITCH v dané řadě.

V případě nákupu přes náš E-SHOP lze akci uplatnit pouze při jednorázovém nákupu, tedy při zakoupení 4 balení, přičemž to nejlevnější balení bude odečteno z celkové ceny nákupu.

Odebírejte naše novinky

Dále by vás mohlo zajímat

Dlouhodobé akce

SWITCH kontaktní čočky | Nyní v akci 3+1 ZDARMA

Věrnost se vyplatí Pokud si v prodejnách FOKUS optik při opakovaných nákupech zakoupíte 3 balení jakýchkoliv kontaktních čoček SWITCH, dostáváte na základě předložení věrnostní karty…

Krátkodobé akce

VÝPRODEJ SLUNEČNÍCH BRÝLÍ

Sezónní výprodej slunečních brýlí je tady!   Veškeré sluneční brýle nyní získáte se 60% slevou! Dopřejte si stylové babí léto se značkovými slunečními brýlemi! Vybírejte…