Naše provozovny jsou i nadále otevřeny. Nosíme respirátory a pravidelně dezinfikujeme. Aktuální otevírací dobu najdete ZDE.

Dioptrické obroučky Carrera pouze za 1 490 Kč

Vyberte si styl Carrera, který vám bude slušet a dopřejte si kvalitu, která prospěje vašemu zraku!

Brýle Carrera jsou určeny všem, kteří hledají stylové a moderní brýle. Tato známá italská značka s historií od roku 1956 patří mezi nejoblíbenější značky všech, kteří preferují nadčasový design a léty prověřenou kvalitu.

Brýlové čočky Nikon špičkové japonské kvality nabízí řešení pro každého, kteří řeší svoji potřebu lépe vidět. Značka Nikon je průkopníkem mnohých technologií v optickém odvětví a v inovacích dioptrických čoček již více než 100 let.

Nyní si v optikách FOKUS můžete pořídit nadčasový styl značky Carrera za neopakovatelnou cenu 1 490 Kč, pokud si k nim zároveň koupíte špičkové dioptrické čočky Nikon.

Akci na obroučky Carrera nelze kombinovat s jinými aktuálními slevami na pobočkách FOKUS a jejich cena je platná pouze se současným zakoupením dioptrických čoček Nikon.

Voucher na nákup si můžete stáhnout ZDE.

Vyberte si nové brýle v optikách FOKUS.

 

Objednat vyšetření zraku

Odebírejte naše novinky

Dále by vás mohlo zajímat

Krátkodobé akce

Ray-Ban = Ikona a Styl

Objevte kultovní sluneční brýle Ray-Ban: léty prověřené nadčasové tvary v moderním provedení, které odrážejí dědictví značky, která je na trhu od roku 1936. K dispozici ve…