Obecné podmínky:

Kompletní dioptrické brýle = obruba + skla. Zdarma jsou vždy druhé levnější kompletní brýle do max. hodnoty 3 000 Kč, pro členy FOKUS optik klubu do max. hodnoty 3 500 Kč. Pokud budou druhé kompletní brýle dražší než 3 000 Kč (případně 3 500 Kč pro členy FOKUS optik klubu), bude příslušná částka odečtena z jejich celkové ceny. Nevyčerpanou hodnotu kompletních dioptrických brýlí nelze směnit za peníze ani další zboží. Akce platí ve všech pobočkách FOKUS optik kromě Fashion Arena Prague Outlet. Slevy se nesčítají. Akce neplatí na objednávky v e-shopu, akci nelze kombinovat na koupi slunečních a dioptrických brýlí.

Akce platí od 2. 9. 2019 do odvolání.

Nenechte jim zkazit hru!

Tisíce vzrušujících her a sportovních výkonů - a tisíce možností, jak přijít o brýle během okamžiku. S rezervními brýlemi se vaše dítě neocitne mimo hru.

Žádné limity pro tvoje oči!

Do školy, na party, na brigádu i sport. Nebo jen tak vyrazit s kamarády. Ať děláš cokoliv, vždycky chceš skvěle vidět a zároveň mít styl! Nenech se omezovat a vyber si ty nejlepší brýle pro každou příležitost.

Brýle pro každou stránku vaší osobnosti!

Ve dne manažer, advokát, učitel, odpoledne sportovec a v noci rocker? Rozumíme! Máme skvělé brýle pro každou stránku vaší osobnosti - do kanceláře i na pořádný rockový koncert! 

Jistota pro vaše oči!

Víme, jak důležité je neponechat nic náhodě a zároveň si užít život naplno. A víme, že stejný přístup si zaslouží i vaše oči. Proto jsme pro vás připravili druhé brýle zdarma - a je jen na vás, zda si necháte jedny na čtení, druhé na dálku, jedny rezervní, nebo potěšíte někoho blízkého!

Mít jen jedny brýle je skutečné riziko! Proč se vyplatí pořídit si náhradní brýle?

Pravděpodobně nikdo z nás nemá jen jedny boty. Většina z nás má i dva mobilní telefony, pracovní a soukromý, nakonec naše drahé polovičky určitě nemají jen jednu kabelku. Přesto řada lidí s nějakou oční vadou má běžně jen jedny dioptrické brýle. Přitom jde o zbytečný risk, který se nemusí vůbec vyplatit.

V době dovolených můžeme začít příkladem, který se přímo nabízí. Odjedete na vysněnou dovolenou k moři, zvládnete všechny nástrahy dlouhého cestování a při vybalování, když si po náročném dnu odložíte své dioptrické brýle na stolek, vám přímo na ně položí vaše drahá polovička svůj kosmetický kufřík. A neštěstí je na světě. Oprava brýlí (či dokonce výroba nových) nebývá ani v zahraničních optikách na počkání a místo pozorování historických památek daleké země, vidíte první tři dny jen mlhu a rozmazané obličeje na recepci hotelu.

Přitom stačilo tak málo, pořídit si druhé, náhradní, brýle a přibalit si je sebou do kufru. Navíc když si druhé, rezervní, dioptrické brýle můžete nyní pořídit v největší síti očních optik FOKUS optik v rámci akce 1 + 1 prakticky zdarma (do hodnoty 3.000 Kč). Pro členy FOKUS OPTIK klubu je v rámci uvedené akce možnost vybrat si jako druhé brýle zcela zdarma jakékoliv z aktuální nabídky FOKUS optik, jejichž cena nepřesáhne 3.500 Kč.

I pokud ovšem zůstanete přes léto v práci, tak můžete ocenit výhodu druhých brýlí. Nemusíte být totiž zaměstnanec IT oddělení, aby vám hrozily hodiny a hodiny strávené denně u počítače. Právě v tomto případě byste měli zvážit pořídit si brýlové čočky s povrchovou úpravou, která eliminuje modrofialové světlo a zmírňuje napětí očí při práci na PC. Některé monofokální čočky zase umožňují širší úhel záběru, což ocení především ti, kteří při práci využívají více monitorů. Takovéto brýle jsou tou nejlepší prevencí před pálením očí a bolestmi hlavy.

Blíží se začátek školního roku, a tak další situace s benefitem náhradních brýlí je nasnadě. I když se bude vaše ratolest chovat ve škole jako beránek, může se jí snadno stát, že si své dioptrické brýle rozbije. Pak není nic jednoduššího, než mít doma v šuplíku připravené ještě jedny náhradní. Ty navíc můžete zakoupit s kovovými obrubami, které jsou oproti těm plastovým odolnější proti rozbití.

Akce se vztahuje na produkty

Contact us

FOKUS optik a.s.

Třeboradická 1110/51
182 00 Praha 8

IČ: 25639854
DIČ: CZ25639854

Tel.: +420 296 119 111
Fax: +420 296 119 119
E-mail: info@fokusoptik.cz

Kontaktní formulář