Většina našich prodejen je otevřena a provádíme měření zraku za přísných hygienických opatření. Před návštěvou doporučujeme si ověřit otevírací dobu Vaší prodejny ZDE.

Zaostřete na lásku

Druhé brýle zdarma

Láska je to, co nás drží nad vodou i v této nelehké době. A proto my ve FOKUS optik navrhujeme – zaostřete raději na lásku. A kdy jindy než v máji, když všechno kvete a příroda se probouzí k životu.

Od pondělí 11. května až do konce měsíce pro vás máme speciální akci 1 + 1 ZDARMA! Pokud si v tomto období zakoupíte na našich prodejnách kompletní brýle (obroučky + skla), získáváte druhé, levnější komplet zcela zdarma. Akce se dá kombinovat také se slunečními brýlemi a je platná pro všechny kategorie brýlových obrub, čoček i slunečních brýlí. Jedinou podmínkou je členství ve FOKUS optik klubu ať už jako stávající či nový zákazník.

V rámci této akce lze uplatnit poukázky v hodnotách 100 Kč a 200 Kč z FOKUS optik klubu.
Ostatní slevy a akce se s touto nesčítají.
Jsou možné následující kombinace:

  • Kompletní dioptrická zakázka + kompletní dioptrická zakázka zdarma
  • Sluneční brýle + sluneční brýle zdarma
  • Kompletní dioptrická zakázka + výměna dioptrických skel do vlastní obruby zdarma* (dioptrické skla do vlastní obruby do výše ceny skel které jsou v kompletní dioptrické zakázce. Příklad: dioptrická zakázka – dio. obruby 4 000,- ,dio. skla 6 000,- zákazník získává nárok na dio. skla do vlastní obruby, do maximální výše 6 000,- .
  • Kompletní dioptrická zakázka + sluneční brýle – (k jedné zakázce 1 ks sluneční obruby)

 

Těšíme se na Vaši návštěvu. Váš FOKUS optik.

Odebírejte naše novinky

Dále by vás mohlo zajímat

Akce

Mezinárodní den dětí ve FOKUS optik

Oslavte Den dětí s FOKUS optik! Od pondělí 25. května do neděle 31. května pro vás máme speciální akci spojenou s nadcházejícím Mezinárodním dnem dětí…

Akce

Zaostřete na lásku

Druhé brýle zdarma Láska je to, co nás drží nad vodou i v této nelehké době. A proto my ve FOKUS optik navrhujeme – zaostřete raději…